UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Pozostałe urządzenia

Debiutant
1 0 0

TWG870U miga dioda US

Na Thosmonie TWG870U miga dioda US.

W menu w info o US mam to co na zdjeciu ponijzej.

Czy to prawdiłowe zachowanie? wyminiłem kabel od gniazdka do modemu. objawy te same.

net generalnie chodzi ale kiedyś jak dobrze kojarzę dioda nie migała. jak u Was ?

upc_us.JPG

4 ODPOW. 4
Nauczyciel
573 158 23

Re: TWG870U miga dioda US

@lancewicz wedlug tego co wrzuciłeś to masz tylko 1 kanał upstream i dlatego dioda miga. Sprawdź przewód do modemu i zrób hardreset. Jak nie pomorze to albo modem albo sygnał do regulacji.

.......................................................................................................................................................................................Nie dyskutuj z debilem! Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Profesor
1475 644 61

@ogromnynapisał(a):

@lancewicz Jak nie pomorze to albo modem albo sygnał do regulacji.

To nie jest wina sygnału - rozpiętość za wielka bo od 0,5 do prawie 2dBmV.

Coś z przewodem idącym do gniazdka albo gniazdkiem się tam dzieje.

.........................................................................................................................................................................................................To co prezentuję w moich postach jest moją opinią - to co w nich zawarte, każdy stosuje na własną odpowiedzialność.
Nauczyciel
573 158 23

@KOCUREK1970 dlatego napisałem by sprawdzić przewod

.......................................................................................................................................................................................Nie dyskutuj z debilem! Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Profesor
1475 644 61

@ogromnynapisał(a):

@KOCUREK1970 dlatego napisałem by sprawdzić przewod

Ten przewód co idzie z locboxa do gniazdka jak sprawdzi jak on pewnie skoro jest gniazdko zatynkowany w scianie?

.........................................................................................................................................................................................................To co prezentuję w moich postach jest moją opinią - to co w nich zawarte, każdy stosuje na własną odpowiedzialność.