UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Pozostałe urządzenia

ROZWIĄZANE
Tytan
Tytan
1843 934 139

Re: WiFi problem

@Kamil napisał(a):

@GDA co masz na myśli "na żądanie"?

To że mając Technicolora (a więc archaiczny sprzęt) wystarczy zadzwonic do UPC zgłosić że źle działa, ma słaby zasięg, zrywa połączenia - i wówczas bez problemu UPC wymienia na Compala.

Rozwiałeś ostatecznie to, i Technicolory będą służyły jeszcze długo

---
"Nie ma nic gorszego niż człowiek wykształcony ponad własną inteligencję." - Jerzy Dobrowolski
Tytan
1987 793 70

Co do tych adapterów PLC oferowanych przez UPC:
"Maksymalna prędkość połączenia z Internetem to 100 Mb/s. Informują o niej kolorowe diody na urządzeniu:
•zielona – prędkość powyżej 90 Mb/s
•pomarańczową – prędkość 40-90 Mb/s
•czerwona – prędkość 1-40 Mb/s

Prędkość zależy głównie od jakości instalacji elektrycznej w mieszkaniu. Może na nią wpływać także podłączenie adaptera do listwy przepięciowej/przedłużacza lub do gniazdka, do którego podłączone jest urządzenie pobierające dużą ilość prądu np. lodówka, pralka."
90 Mb - WOW, mnie się nie udało takiej wartości wycisnąć przy Devolo 500 Mb za który dałem 700 zł, a tu proszę...zestaw za 300 zł i może dać radę
.........................................................................................................................................................................................................To co prezentuję w moich postach jest moją opinią - to co w nich zawarte, każdy stosuje na własną odpowiedzialność.
Innowator
24 7 5

@KOCUREK1970 napisał(a):
Co do tych adapterów PLC oferowanych przez UPC:
"Maksymalna prędkość połączenia z Internetem to 100 Mb/s. Informują o niej kolorowe diody na urządzeniu:
•zielona – prędkość powyżej 90 Mb/s
•pomarańczową – prędkość 40-90 Mb/s
•czerwona – prędkość 1-40 Mb/s

Prędkość zależy głównie od jakości instalacji elektrycznej w mieszkaniu. Może na nią wpływać także podłączenie adaptera do listwy przepięciowej/przedłużacza lub do gniazdka, do którego podłączone jest urządzenie pobierające dużą ilość prądu np. lodówka, pralka."
90 Mb - WOW, mnie się nie udało takiej wartości wycisnąć przy Devolo 500 Mb za który dałem 700 zł, a tu proszę...zestaw za 300 zł i może dać radę

Zawsze możesz zamówić i sprawdzić Jak zamówisz przez infol;inię masz 14 dni na zwrot jeżeli nie spełnia twoich wymagań

-
Nie dotyczy
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Miałem swojego czasu AV 500 jak dobrze pamietam TPLINK'a ale własnie szału nie było koło 120 najszybciej się spinały...