UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Pozostałe

ROZWIĄZANE
ms
Użytkownik
1 0 0

Re: nowy adres UPC

Kamil napisał(a):

Podstawowy adres email, z którego wysyłamy wiadomości email do Klientów jest z domeny: mailing.upc.com.pl.

Adres upc.pl@komunikaty.upc.pl jest również nasz (...) Na ten moment z nowego adresu wyszła tylko jedna komunikacja do Klientów. Właśnie z iinformacją o tym, że dodajemy mamy nowy adres email (upc.pl@komunikaty.upc.pl), z którego będziemy wysyłać wiadomości i prosimy o dodanie go do bezpiecznych kontaktów.

Jak to jest, że mail, który w treści zawiera wyrażenia takie jak:

- "BEZPIECZNA POCZTA OD UPC"

oraz

-"W trosce o należytą komunikację z naszymi Abonentami, prosimy o dodanie nowego adresu email UPC do listy bezpiecznych nadawców."

wysyła informacje o nowym adresie email... z tegoż właśnie samego adresu?! Albo to się kłóci z "bezpieczną pocztą" albo gdzieś przedefiniowano to znaczenie.

-
N/A
176 0 3

Nie ma problemu, jak coś przyjdzie to będzie, jak na razie nic nie byó w grudniu  i do dzisiaj też nie ma, ważne że powiadomienia o rachunku dochodzą.

Inspirator
4 1 0

Osoba z jednym komentarzem odpisuje że domena nie jest fałszywa a moderator @GMateusz potwierdza tę informację już ponad miesiąc. Wg Google, po wpisaniu w/w domeny pojawia się kilka artykułów o phishingu. Ciekawe ile osób się wrobiło w zapłatę za internet na fałszywy numer konta, ja sobie odpuszczam opłatę i poczekam na oficjalne potwierdzenie o (nie)autentyczności domeny.

Zawodowiec
494 286 16

napisał(a):

Ciekawe ile osób się wrobiło w zapłatę za internet na fałszywy numer konta, ja sobie odpuszczam opłatę i poczekam na oficjalne potwierdzenie o (nie)autentyczności domeny.

Wchodząc w Moje UPC - rachunki i płatności mam takie info:

Nowy rachunek zostanie udostępniony wkrótce. Prosimy oczekiwać na e-mail z potwierdzeniem wystawienia rachunku.

Kto w dzisiejszych czasach ślepo wierzy w to co dostaje w mialach, kiedy każdego dnia trąbi się na prawo i lewo o oszustwach z takiej formy kontaktu.

Wchodzisz na Moje UPC, pobierasz fakturę i TAM masz PRAWDZIWY nr konta do wpłat.

Nigdy, przenigdy nie kilka się żadnych linków z gotowych formularzy gdzie idzie o PIENIĄDZE które dostajecie na maila.                                                          

N  I  G  D  Y

Nawet, jeśli nie zapłacicie w terminie, nikt Wam żadnej usługi z tego powodu NIE wyłączy - ani tv, netu, prądu, gazu, komórki itd.

Dostaniecie co najwyżej ponaglenie do zapłaty i ewentualnie kilka zł więcej za spóźnienie jako % od przeterminowanej płatności (w sumie może kilka zł zapłacicie więcej).

Żaden operator, dostawca NIE ma prawa zaprzestać świadczenia swojej usługi jeśli nie jest ona zapłacona w terminie - musi Was poinformować o zaległościach płatniczych i jeśli do tego czasu nie zapłacicie dopiero wtedy ma PRAWO Was odłączyć.

Tu pierwszy link z brzegu:

http://www.rp.pl/artykul/1153544-Odciecie-pradu--za-niezaplacony-rachunek-dopiero-po-zawiadomieniu.h...

RUM IX
MAX HD PVR, net 250 Mb, tel Minuty do wszystkich MAX
Inspirator
4 1 0

Niestety miałem problemy z zarejestrowaniem się w moje UPC więc pozostaje czekać aż dostanę ponaglenie do zapłaty ryzykował nie będę 

Nauczyciel
637 327 41

@wojot jakie problemy? Może ponów rejestrację... 

@GMateusz napewno pomoże w razie co  

Pozdrawiam
Inspirator
4 1 0

Tym razem rejestracja przeszła, ale wprowadzenie wpisanego na umowie numeru identyfikacyjnego już nie przechodzi

Moderator
283 218 31

@wojot wyślij mi proszę w prywatnej wiadomości dane, które pozwolą na identyfikacje konta abonenckiego w naszym systemie (ID klienta/numer pesel + imię i nazwisko). Zobaczymy gdzie tkwi problem w kwestii konta na Moje UPC 

Moderator
283 218 31

@wojot odpowiedziałem na Twoje PW.

Highlighted
Inspirator
4 1 0

Tak teraz wchodzi dzieki.

Inspirator
5 0 0

N  I  G  D  Y

Nawet, jeśli nie zapłacicie w terminie, nikt Wam żadnej usługi z tego powodu NIE wyłączy - ani tv, netu, prądu, gazu, komórki itd.

Dostaniecie co najwyżej ponaglenie do zapłaty i ewentualnie kilka zł więcej za spóźnienie jako % od przeterminowanej płatności (w sumie może kilka zł zapłacicie więcej).

Żaden operator, dostawca NIE ma prawa zaprzestać świadczenia swojej usługi jeśli nie jest ona zapłacona w terminie - musi Was poinformować o zaległościach płatniczych i jeśli do tego czasu nie zapłacicie dopiero wtedy ma PRAWO Was odłączyć.

Jakieś 10 lat temu Aster City mi odłączyło bez urzedzenia i to przed świętami  :(

Spóźniłem się z zapłatą. Musiałem płacić za ponowne uruchomoenie sygnału  :(