UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Techniczna strona forum

ROZWIĄZANE
Highlighted
-
Nie dotyczy
1070 0 58

Bezsensowny podział na forum

Dobra niech mi ktoś z adminów wyjaśni, kto wpadł na taki cudowny pomysł i dlaczego by rozdzielić telewizję i Horizona? Czy Horizon nie jest dekoderem telewizyjnym? Czy w dziale Telewizja nie można było zrobić dodatkowych tematów Horizon i Horizon Go....

Dla nie to bezsensowne i nie zrozumiałe...

43 ODPOW. 43
Zawodowiec
144 31 5

Re: Bezsensowny podział na forum

I tu masz racje wiele trzeba dopracować Społeczności UPC.

Edit jeszcze co mnie męczy to działanie MOD bardzo mala aktywność i skuteczność.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja
-----------------
Internet T-mobile
60/10Mb
Nauczyciel
443 87 3

Zgadzam się z @- co do tego ,że na forum  pewne działy, tematy są bezsensownie rozmieszczone.

Przykład np. Dział Telewizja. Też nie rozumiem dlaczego tematy dotyczące kanałów telewizyjnych są pod Mediabox..Czy dekoder Horizon jest na tyle problematyczny ,że został specjalnie założony dział dotyczący tego dekodera?.Temat dot. kanałów dodawanych przez UPC wyrzucony do Hydeparku.

...................................................................................................................................................
C+>HBO GO>NETFLIX UHD>AMAZON PRIME VIDEO
"Przyszłość to serwisy internetowe, gdzie zapłacisz i obejrzysz w dowolnym momencie oraz bez reklam."
Zawodowiec
221 101 5

Zgadzam się z wami koledzy, Horizon i Horizon Go powinny się znajdować w kategorii Telewizja, a oddzielna kategoria Horizon powinna być usunięta bo wprowadza tylko nie potrzebny zamęt i bałagan.

Tak samo bez sensu jest to, że w kategorii Internet jest ConnectBox, a żadnego Ubee itd tam nie widzę. Albo powinna być segregacja na wszystko oddzielnie, albo powinno to być razem wspólne w jednym miejscu.

Oddzielnej kategorii w "O społeczności" gdzie sa newsy, informacje itd do dziś nie ma rozdzielonej tak jak prosiłem, by tematy z błędami i prośbami o zmianę były oddzielnie i by się nie mieszały z informacjami normalnymi.

Takie rzeczy powinny być zmienianie i poprawiane w pierwszych tygodniach istnienia forum. A forum już trochę czasu jest i zmian nie widać. Mamy się przyzwyczaić chyba do "bałaganu"

--------------------------------------------------------------

Fiber Power 250 Mb/s - Ubee Evw3226

Zawodowiec
144 31 5

Tak samo jest w opcji "Najnowsze posty" istny mętlik 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja
-----------------
Internet T-mobile
60/10Mb
Profesor
1621 418 83

Zapewne powodem była duża ilość zgłoszeń odnośnie tych dekoderów Horizon, no, ale do dekoderów Mediabox też są zgłoszenia bo też nie działają prawidłowo. Zgadzam się, że działy Mediabox i Horizon powinny być połączone w jeden dział Telewizja.

https://zanimnapiszesz.info
ex-Moderator
136 131 20

Wydzielenie Horizona jako odrębną sekcje w głównej mierze wynikło z faktu, że skupia on w sobie jako urządzenie wszystkie usługi (TV, Internet, telefon). Patrząc z perspektywy per sprzęt łatwiej agregować wszystkie tematy z nim związane w takim układzie. Jak widać wasz odbiór jest odmienny i dobrze, że o tym piszecie bo jak już kiedyś wspominałem razem tworzymy społeczność i nic nie jest tu na sztywno. Wszelkie konstruktywne uwagi zawsze mile widziane. 

@Kamil co myślisz o takiej zmianie ?  

Profesor
1621 418 83

@Tomasz

Ale głównie to jest dekoder telewizyjny (chyba nawet UPC tak go traktuje bo nie można wziąć samego netu i fona z Horizonem).

https://zanimnapiszesz.info
Nauczyciel
570 138 6

Zrobić działy ogólne Internet i Telewizja i pododawać tagi do wyboru w temacie, np [Horizon] [Horizon GO] [MediaBox], w dziale Internetu -> [ConnectBox] [Horizon] [Ubee] etc. 

Nauczyciel
443 87 3

Proponuję odzielić tematy związane z dekoderami Horizon i Mediabox.Sprawy techniczne, problemy itp.w dziale zw. z dekoderami.

Tematy dotyczące programów telewizyjnych, nowości, aktualnych promocji wrzucić osobno do działu telewizja.

...................................................................................................................................................
C+>HBO GO>NETFLIX UHD>AMAZON PRIME VIDEO
"Przyszłość to serwisy internetowe, gdzie zapłacisz i obejrzysz w dowolnym momencie oraz bez reklam."
-
Nie dotyczy
1070 0 58

@Tomasz żartujesz nie? @Kamila pytasz? Przecież ewidentnie widać, że go tu  niema.. Forum ostatni jedynie zajmował się @GMateusz (i pewnie zajmowąć będzie się dalej jak wróci) Olaliście całą tą społeczność i pytanie tylko czy to wytyczne nowego prezesa, czy wam się nie chcę...

Myślicie, że userzy zdejmą wam z barków problem ludzi którzy pytają o "piedoły"? O to chodziło czy jak? Szkoda gadać...

GDA
Pan Abonent ;-)
1259 646 103

@-napisał(a):

Myślicie, że userzy zdejmą wam z barków problem ludzi którzy pytają o "piedoły"? O to chodziło czy jak? Szkoda gadać...

Taka jest dokładnie idea tej społeczności 

20180321_191052.jpg

---
W internecie możesz być tym kim zechcesz.
Jednak dziwne jest to, że większość ludzi wybiera bycie debilem ...
-
Nie dotyczy
1070 0 58

@GDA tak ja wiem, że tobie to pasuje...ale ...no zresztą nie ważne

GDA
Pan Abonent ;-)
1259 646 103

A czego więcej oczekujesz od takiej społeczności?

Przecież wiadomo już że nic więcej się nie dowiemy o żadnych planach i nowościach 

Była próba testów nowego oprogramowania i jak się skończyła? Pretensjami wzajemnymi, daleko idąca nadinterpretacja komunikatów moderatorów to się nie dziw że dostali po łapach i się skończyło wychodzenie przed szereg

---
W internecie możesz być tym kim zechcesz.
Jednak dziwne jest to, że większość ludzi wybiera bycie debilem ...
-
Nie dotyczy
1070 0 58

@GDA masz rację :(

reszta na priv