UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Techniczna strona forum

ROZWIĄZANE
Omnibus
201 46 24

Re: Bezsensowny podział na forum

@GDA  masz acje co tu mozna oczekiwać? Wezmy pierwszy przykład.GMateusz pisał do mnie ze widzi ze żle jest z moim Horizonem i musi go wymienić ,zgodziłem się ale wcześniej dzwonie na infolinie i pytam  co jest że żle jest działa Horizon. Odpowiada ze wszystko na lini dobrze i nic nie widac usterek,. jak coś to zresetować.GMateusz wysyła gościa z Horizonem a on go nie instaluje bo stwierdził że ten dobrze działa.. Uszkodzony Horizon nie wymieniony a GMateusz informuje ze na lini już jest dobrze.po wymianie Horizona.

Kto kłamał,czy moderator chciał się wykazać że naprawia? Czy Moderator na forum i człowiek na infolini widzą to samo co z moją linią? Tak więc widze że niektórzy na tym forum psują dobre imie UPC..Zabawy w testowanie które nic nie wnoszą dla ogółu, może ja nie wiem że wreście coś poprawili. .Widze że chłopcy się doskonale bawią a dla nas nic w poprawe sprzętu nie wnoszą.

Takie plotkarskie forum i trzeba to zmienic bo to upadnie.

GDA
Pan Abonent ;-)
1259 646 103

Przykład z d.. wzięty

I wcale się nie dziwię że tak to wyszło bo skoro załatwiasz to z jedną osoba to po co jednocześnie dzwonisz do CC i próbujesz robić to samo

Jaki to ma sens?

---
W internecie możesz być tym kim zechcesz.
Jednak dziwne jest to, że większość ludzi wybiera bycie debilem ...
Omnibus
201 46 24

@GDA  taki to ma sens że przez infolinie nie pomogli to próbowałem przez forum też nic,.Taka jest wiarygodność. Sens jest taki ze zostajesz sam z problemem i dalej sobie resetuj.Z życia wziete

Profesor
1380 608 54

@GDAnapisał(a):

Była próba testów nowego oprogramowania i jak się skończyła? Pretensjami wzajemnymi, daleko idąca nadinterpretacja komunikatów moderatorów to się nie dziw że dostali po łapach i się skończyło wychodzenie przed szereg

Szkoda, że umknęła Twojej uwadze wzmianka, że tak odebrało ten przekaz więcej osób.

To żadna nadinterpretacja - przekaz jak widać po postach innych osób nie był jednoznaczny.

.........................................................................................................................................................................................................To co prezentuję w moich postach jest moją opinią - to co w nich zawarte, każdy stosuje na własną odpowiedzialność.
-
Nie dotyczy
1070 0 58

@Fredek50 od @GMateusza to Ty się odpier..... bo już sił do Ciebie nie mam.....

Czepiasz się jedynej osoby któa według mnie jest w pełni oddana sprawie społeczności od początku do końca. Nie jak @Kamil który wpadnie kiedy mu pasuje i odpisuje na to co mu pasuje... @GMateusz to jedyny mod który reaguje zawsze i na każdy temat. I żałuje iż aktualnie chwilowo go nie ma, bo pewne rozmowy o pewnych testach na bank zakończyły by się inaczej....

ex-Moderator
136 131 20

@- napisał(a):

@Tomasz żartujesz nie? @Kamila pytasz? Przecież ewidentnie widać, że go tu  niema.. Forum ostatni jedynie zajmował się @GMateusz (i pewnie zajmowąć będzie się dalej jak wróci) Olaliście całą tą społeczność i pytanie tylko czy to wytyczne nowego prezesa, czy wam się nie chcę...

Myślicie, że userzy zdejmą wam z barków problem ludzi którzy pytają o "piedoły"? O to chodziło czy jak? Szkoda gadać...

To, że czegoś nie widzisz, nie znaczy, że tego nie ma. Jeżeli myślisz, że bez decyzji @Kamila któryś z nas "przekopie" układ forum do góry nogami to muszę Cię rozczarować.

Mogę jednak zapewnić, że nikt tu nikogo i niczego nie olał.

Pozostałą kwestie odpowiednio wyjaśnił już @GDA.

-
Nie dotyczy
1070 0 58

@Tomaszu moderatorzy. Mimo że konto zalozyles 2 dni przede mną, jakoś mam wrazenie że krócej tu jesteś. Dziekuje za wyjaśnienia, ale uwierz wiem to! Umiem sprawdzić kiedy ktoś jest na forum. Nie o to mi chodziło. I nie zasłaniaj się proszę odpowiedziami @GDA 

ex-Moderator
136 131 20

Nikim i niczym się nie zasłaniam, po prostu nie chce dublować odpowiedz i sztucznie pompować tematu. Cieszę się, że znajdujesz więcej czasu ode mnie na oddanie się sprawie 

Innowator
5 2 0

@Tomasznapisał(a):

Wydzielenie Horizona jako odrębną sekcje w głównej mierze wynikło z faktu, że skupia on w sobie jako urządzenie wszystkie usługi (TV, Internet, telefon). Patrząc z perspektywy per sprzęt łatwiej agregować wszystkie tematy z nim związane w takim układzie. Jak widać wasz odbiór jest odmienny i dobrze, że o tym piszecie bo jak już kiedyś wspominałem razem tworzymy społeczność i nic nie jest tu na sztywno. Wszelkie konstruktywne uwagi zawsze mile widziane. 

@Kamil co myślisz o takiej zmianie ?  

Chyba pierwszy raz zgadzam się z p. Tomaszem

ex-Moderator
136 131 20

@Andrzej_66 dzięki i mam nadzieję, że nie ostatni 
Zachęcam do przedstawienia własnej opinii.

-
Nie dotyczy
1070 0 58

@Tomasz dla jasności. 
"@Kamil co myślisz o takiej zmianie ?  " I? Cisza...@Kamil bywa ale juz wypowiedziec się co do tej kwestii zapomniał. Chociażby krótkim zdaniem w stylu "Pomyslę" albo "Nie zgadzam sie"
a to tylko jeden przykład.

Omnibus
281 113 11

To że mało sie dzieje na forum to dobry znak a nie na odwrót, jeśli komuś dobrze działa usługa to na forum nawet  nie zajrzy, tak ja to widze.

Gro ludzi zaczyna się uaktywniać jeśli coś zaczyna "kuleć" , wtedy szuka odpowiedzi i pomocy na forum (dużo lepsza forma niż infolinia, dzięki za to  - to dobry ruch), więc .wystarczy przelecieć się po tematach pod kątem ilości odtworzeń i widac jak na dłoni co najbardziej kuleje, tymi tematami powinno się upc zainteresować w pierwszej kolejności.

Skupiając się zatem na merytoryce postu, podział na:

1. Internet

a) Łączność i konfiguracja

b) WiFi i WiFree

c) Pomiar prędkości

w tym kategoria ConnectBox do usunięcia, posty przerzucone do ww. boardów i 

2. Telewizja

a) Dekoder Mediabox

b) Dekoder Horizon

c) Horizon Go

d) Mediamoduł CI+

a reszta bez zmian. Tak jest dla Was OK?

--
Jeśli moja odpowiedź jest pomocna kliknij Zaakceptuj jako rozwiązanie, dzięki temu inni szybciej do niej dotrą
-
Nie dotyczy
1070 0 58

@Kamil czyli  można...szkoda tylko że trzeba po to zadymę robić :(

Wracając do postu, mi by to i odpowiadało gdybyś do telewizji dodał jeszcze:
Kanały albo zmiany programowe nie wiem jak to nazwać by było dobrze. 
Chodzi o dział gdzie można napisac jak coś nowego wyjdzie z kanałów, jak są jakieś problemy z kanałem itp. 

Nauczyciel
443 87 3

Proszę, żeby tematy związane z telewizją i kanałami z oferty były wydzielone osobno a nie pod Mediabox czy Horizon.Reszta ok.

...................................................................................................................................................
C+>HBO GO>NETFLIX UHD>AMAZON PRIME VIDEO
"Przyszłość to serwisy internetowe, gdzie zapłacisz i obejrzysz w dowolnym momencie oraz bez reklam."