UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Techniczna strona forum

ROZWIĄZANE
-
Nie dotyczy
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Re: Bezsensowny podział na forum

@- jak osobno? Bo nie rozumiem...Chyba od tego jest board Telewizja ? Czy kanały to nie telewizja?

-
Nie dotyczy

2.Telewizja

.....

e) oferta programowa

-

-
Nie dotyczy

@- aaa teraz kumam I tak, tak jest super o tym samym mówię

Tagi (1)
Omnibus
299 116 8

@Kamilnapisał(a):

Skupiając się zatem na merytoryce postu, podział na:

1. Internet

a) Łączność i konfiguracja

b) WiFi i WiFree

c) Pomiar prędkości

w tym kategoria ConnectBox do usunięcia, posty przerzucone do ww. boardów i 

2. Telewizja

a) Dekoder Mediabox

b) Dekoder Horizon

c) Horizon Go

d) Mediamoduł CI+

a reszta bez zmian. Tak jest dla Was OK?

@Kamil  Ja proszę jeszcze oddzielenie O Społeczności tak aby tematy z prośbami o zmiany, np. aktualny temat ten tutaj oraz te z zgłaszanymi błędami były oddzielnie z innymi tematami typu ASK Me czy temat z info o rangach, zespole społeczności lub wywiady itd. Teraz jedno jest wymieszane z drugim i jest bałagan. Dziękuje.

Btw. To, że licznik nadal źle pokazuje publicznie i prywatnie na profilu oraz, że dwukrotny odstęp z spacją nie został naprawiony dla przeglądarki firefox to nie wspominam. Czy te sprawy są zgłoszone i czekają na realizację naprawy czy zostały zapomniane?

Pozdrawiam.

--------------------------------------------------------------

Fiber Power 500 Mb/s - Compal | Connect Box / AP = Asus RT-N18U

Omnibus
291 61 35

@-  no pięknie się wyrażasz ,no kulturę trzeba wypić z mlekiem matki. Czy ja się czepiam kogoś? ja opisałem zjawisko. Klient chce zeby dobrze mu działało a tu widać jak jest. olewany i tyle. Ale Ty z grupy wzajemnej adoracji już szczekasz a do Ciebie się nie zwracałem. 

To tyle i dam Ci polubienie, napisz co Ci jeszcze dać za wazeliniarstwo.Forum jak w maglu.

Tytan
1439 822 568

Jak zauważyliście od prawie dwóch tygodni mnie tutaj nie ma i do poniedziałku mnie nie będzie. Proszę mieć to na uwadze, że oznaczanie mnie w postach nie przyniesie zamierzonego efektu. Na wszystkie wiadomości prywatne odpiszę w poniedziałek. Obecnie nadal przebywam na zwolnieniu lekarskim. Jeśli macie jakieś pilne sprawy do załatwienia to zachęcam do kontaktowania się z innymi moderatorami.

---------------------------------------

Przestrzegaj Zasad Społeczności UPC, a będziemy żyli w zgodzie.

Tytan
994 586 81

@GMateusznapisał(a):

Jak zauważyliście od prawie dwóch tygodni mnie tutaj nie ma i do poniedziałku mnie nie będzie. Proszę mieć to na uwadze, że oznaczanie mnie w postach nie przyniesie zamierzonego efektu. Na wszystkie wiadomości prywatne odpiszę w poniedziałek. Obecnie nadal przebywam na zwolnieniu lekarskim. Jeśli macie jakieś pilne sprawy do załatwienia to zachęcam do kontaktowania się z innymi moderatorami.

To aż tyle dają na nadwyrężony trzepczeps ? 

-------------------------------------------

hosting
Innowator
11 3 0

@Pablonapisał(a):

Według Ciebie to jest dowcipne?

Wykładowca
815 193 10

@GMateusz tylko widocznie nikt oprócz Ciebie tu nie pracuje, a napisałeś mi, że mimo że Ciebie nie będzie, to przekażesz sprawę dalej jak napiszę Ci PW, bym dostał odpowiedź co z moim monitoringiem łącza, czy coś wykazał skąd te restarty po 5 rano.. A teraz zaznaczam modów na forum i nikt nie odpisuje, a @Kamil'a już nie ma o co prosić, bo nawet jak wpada, to nie ma odpowiedzi.

Aha i dziękuję za downgrade softu, jak to ma rozwiązać problemy z ConnecBoxem to raczej mnie do końca roku (czyli do końca umowy) nie utrzymacie. Bo już zaczynacie za bardzo nas olewać i nic sobie nie robicie z tego zbugowanego sprzętu jakim jest Compal.

Tytan
994 586 81

@Andrzej_66napisał(a):

@Pablonapisał(a):

Według Ciebie to jest dowcipne?

Z cała stanowczością

TAK

-------------------------------------------

hosting
Zawodowiec
150 31 7

Właśnie co do modów na forum to mam uczucie jakby ich wcale nie było lub ich brak i żadnego zaangażowania i pilnowania porządku wiec pozostaje zrobić porządek z modami i pozostawić dwóch, lub trzech, którzy będą bardziej aktywni i przyłożą się do swoich obowiązków. Żeby nie było w Lithium zaimpasowanego ukrywania wulgarnych słów to by się Działo.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja
-----------------
Internet T-mobile
60/10Mb
Tytan
Tytan
1975 979 157

Ale.bezczelnosc

Nie dosyć że nie jesteś abonentem UPC non stop próbujesz meblowac społeczność do której nie należysz to jeszcze teraz obrażasz pracowników UPC

-----
Trolli już nie widać?
Znakomicie!
Zawodowiec
150 31 7

@GDAnapisał(a):

Ale.bezczelnosc

Nie dosyć że nie jesteś abonentem UPC non stop próbujesz meblowac społeczność do której nie należysz to jeszcze teraz obrażasz pracowników UPC

A gdzie jest napisane że nie moge tu sie udzielać ? I gdzie widzisz że obrażam pracowników UPC ?

Jeśli chcesz zwrócić komuś uwagę, zrób to kulturalnie, najlepiej poprzez PW.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja
-----------------
Internet T-mobile
60/10Mb
Tytan
Tytan
1975 979 157

Możesz się udzielać tylko póki co twoje udzielanie się ogranicza się do pretensji na to jak jest urządzona społeczność

A co to Cię obchodzi skoro nie jestes abonentem? Po co obrażasz pracowników UPC skoro i tak od nich żadnej pomocy nie możesz uzyskac? 

@vdsl2napisał(a):

Właśnie co do modów na forum to mam uczucie jakby ich wcale nie było lub ich brak i żadnego zaangażowania i pilnowania porządku wiec pozostaje zrobić porządek z modami i pozostawić dwóch, lub trzech, którzy będą bardziej aktywni i przyłożą się do swoich obowiązków

-----
Trolli już nie widać?
Znakomicie!