UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Techniczna strona forum

ROZWIĄZANE
Konto zbanowane
441 160 27

Błędy związane z www.upc.pl oraz bazą wiedzy

Cześć jako, że @Kamil  pisał aby utworzyć osobny temat do tego to taki też zakładam, nie za bardzo wiem, gdzie go umieśćić, więc dałem do w technicznych problemach forum.

-Jako 1 błąd to chciałem zgłosić, że najeżdżając na zakładki u góry (Net+TV, internet, tv,pomoc) nie wyświetla się nic. Kliknięcie oczywiście działa, ale zawsze do tej pory najeżdżając kursorem na przykładowo pomoc i obsługe rozwijało się menu z któego można było wybrać speedtest itd. Obecnie nie jest to możliwe, sprawdzone na najnowszym  chromie, firefoxie i operze.

Jeszcze wczoraj to działało.

Za to widzę, że zostały poprawione linki z bazy wiedzy które zgłosiłem, dziękuję

-Kolejna sprawa, może nie błąd techniczny, ale na samym dole strony "© UPC Polska 2018" - wydaje mi się, że od jakiegośczasu mamy inny rok

34 ODPOW. 34
Konto zbanowane
441 160 27

Re: Błędy związane z www.upc.pl oraz bazą wiedzy

1.png

Kolejna sprawa, poniżej na stronie pomocy dot. Horizon Go jest pisane o Horizon TV, więc wypadałoby wymienić, że na tv też da się z tego korzystać, akurat drobniutki, nieistotny szczegół, ale dopisać możecie.

Brakuje też linków do aplikacji Horizon tv, do horizon go są linki do sklepu play itd, więc czemu tutaj ich nie dodajecie ?

https://pytania.upc.pl/?q=fact_1007312  tak samo brakuje info o TV

Kolejna sprawa, będąc na tej stronie https://www.upc.pl/telewizja/poznaj/poznaj-nasza-telewizje/horizon-go/ i wybieramy najczęsciej zadawane pytania znowu przenosi nas do http i trzeba ręcznie dopisać "s", więc jednak nie wszędzie poprawiliście linki, za szybko podziękowałęm za poprawe 

Moderator
56 33 15

@Informatyg 

Na wstępie napiszę, że bardzo mi się podoba wątek, który założyłeś.

Jesteśmy otwarci na tego typu sugestie czy pomysły co do poprawek. Tym bardziej konkretne, rzeczowe wskazówki czy obserwacje naszych użytkowników.

Nie wszystko da się załatwić od ręki ale z całą pewnością stopniowo będą wprowadzane zmiany.

Raz jeszcze dziękuję

Pozdrawiam

Adrian

Konto zbanowane
441 160 27

https://pytania.upc.pl/?q=fact_1007248 - a z tego co słyszałem to  przecież niedawno udostępniliście Filmklub go, jakby nie patrzeć to też VOD

Zamawiając HBO go pokazuje się info o "HBO GO pozwala cieszyć się rozrywką nawet na 4 urządzeniach jednocześnie", a na stronie HBO widnieje informacja o 2 urządzeniach jednocześnie. Chyba, że macie z HBO jakąś umowę na innych warunkach podpisanych i to nie błąd.

2.png

Konto zbanowane
815 181 29

@Informatyg  stare masz info już jest 5 urządzen

--
Użytkownik zbanowany za posiadanie multikonta
Konto zbanowane
441 160 27

@ogromny-banned  info aktualne, dzisiaj to zmienili

Teraz zamiast 4 urządzenia podają 5 urządzeń ale nikt nie mówi, że jednocześnie.

Czyli teraz zgadza się z tym co piszą na HBO GO - 2 sprzęty jednocześnie można oglądać, do 5 zarejestrowanych

Nawet szybko to poprawiają

Tytan
2110 817 72

Clip266.jpg

Tester prędkości na Waszej stronie - niby nic nie znaczące babole, ale w oczy kłuje.

Czerwone ramki!

Ukośniki - w jednym zdaniu w jednym kierunku pochylone a w drugim na odwrót.

Wasza firma to Upc? A nie czasem UPC?

.........................................................................................................................................................................................................To co prezentuję w moich postach jest moją opinią - to co w nich zawarte, każdy stosuje na własną odpowiedzialność.
Konto zbanowane
815 181 29

@Informatyg  nie do konca przedwczoraj dzwonila do mnie Pani z opcja HBO i HBO GO i dwa razy mówiła ze na 3 urzadzeniach jednoczesnie niby wlaczyła pakiet ale sie nie aktywował?

--
Konto zbanowane
441 160 27

@ogromny-banned  2 urządzenia jednocześnie można oglądać jeśli chodzi o HBO GO, 5 można mieć w jednym momencie zarejestrowanych.

Dodatkowo jeśli posiadasz dekodery z upc to na każdym z nich hbo od możesz oglądać, więc może 3 sprzęt konsultantka policzyła dekoder.

Poa tym, wierzysz działowi sprzedaży ?  jeszcze tym co wydzwaniają ? Przecież Ci co wydzwaniają to głównie firma podwykonawcza, sam miałem pare dni temu od nich telefon i same pierdoły pociskała.

Sorry, ale sprzedażówce się nie wierzy nigdy w nic i nie mówie tu tylko o upc, ale o każdej firmie.

Niestety widząc jaka panuje atmoasfera na tym forum zaraz post zostanie usunięty, ale co tam, w końcu mówie prawdę, niestety konsultaci często nie do końca mówią prawdę, jeszcze pół biedy jak sami nie wiedzą i robią to nie celowo, ale miałem telefon z upc ok stycznia tego roku, gdzie przez całą rozmowę konsultantka powtarzała, będzie pan miał 5 zł taniej i hbo , 5 zł taniej, 5 zł taniej i nic więcej, a chodziło jej o to, że wyłączy mi myprime, faktycznie bez tego będzie 5 zł taniej abonament na usługi główne + opłata za hbo, jak jej powiedziałem że to będzie abonament + 30 zł za hbo i żeby nie wprowadzała w błąd to się po prostu rozłączyła bez słowa - tyle na temat działu sprzedaży

Menedżer Społeczności
457 410 137

@Informatyg Sprzedawcy mają swoje sposoby, ale wszystko w ramach prawa i dobrych obyczajów. Jeśli masz zastrzeżenia do konkretnej osoby - prześlij proszę jak najwięcej informacji poprzez wiadomość prywatną.

Post nie łamie zasad, więc nie widzę powodu, żeby go usunąć. Krytkować, zwracać uwagę - na to czekamy, nie mile widziany jest flamewar i hejt. To naprawdę da się odróżnić. Jedyne na co mogę zwrócić uwagę to offtopic. Jeśli ma się pojawić dyskusja o sprzedaży czy sprzedawcach - poproszę o osobny wątek.

--
Jeśli moja odpowiedź jest pomocna kliknij Zaakceptuj jako rozwiązanie, dzięki temu inni szybciej do niej dotrą
Konto zbanowane
815 181 29

@Informatyg  robiłem zamówienie on-line z formularza, Pani oddzwoniła i powiedziała, że nie mogę włączyć samego hbo go i zaproponowała pakiet HBO i go i tak z ciekawości zapytałem dwu krotnie na ilu urządzeniach naraz można oglądać HBO go i dwa razy usłyszałem ta sama odpowiedź. Wiem jak działaja osoby zajmujące się sprzedażą, ale w tym przypadku nie ma problemu. A bym zapomniał nie mam dekodera ma moduł i cały pakiet się nie włączył(chodzi o HBO linearne)

Ale podsumowując ten dział sprzedaży w UPC Polska nie jest taki zły i całkiem dobrze wypada , to HBO można potraktować jako niedomówienie.

--
Konto zbanowane
815 181 29

@Kamil  lista częstotliwości też już nie aktualna https://www.upc.pl/lista-czestotliwosc Screenshot_2019-05-17-23-45-09-521_com.android.chrome.png

--
Konto zbanowane
441 160 27

filmbox.png

Hmm a tutaj po co informacja o kanale Kino TV, przecież on i w select dostępny, ba nawet w start :|  Jeszcze bym zrozumiał, gdyby fillmbox można było pozyskać nie majc żadnego pakietu tv, ale nie ma takiej możliwości, więc przy zakupie informujecie o czymś co się już posiada

I kolejna sprawa, jak w ogóle dobrać sobie np megasport czy polsatsport premium zamawiając usługi, bo są rekomendowane dodatki, a poza tym jak wybrać jakies inne usługi ?

PS: Sorry, za post pod postem nie chce mi się ciągle tego edytować, szkoda, że nie macie tutaj auto łączenia postów jak się dodaje post pod postem.

Konto zbanowane
815 181 29

@Informatyg Kino tv w start jest do 16.06 promocja, widzisz błędy zdarzają się nawet najlepszym😉

--
Konto zbanowane
441 160 27

@ogromny-banned  ale nic to nie zmienia, bo i tak musisz mieć conajmniej select żeby zamówić filmbox, a otwarte okno na start nie ma znaczenia

I tak mając select/ max już posiadasz kino tv