UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Techniczna strona forum

ROZWIĄZANE
Konto zbanowane
441 160 27

Re: Błędy związane z www.upc.pl oraz bazą wiedzy

https://www.upc.pl/register/create-profile/##guest-registration-container

Pod tym adresem nie działają wszystkie linki, np "Mapa serwisu" wyskakuje error 404

A jeśli chodzi o bazę wiedzy:

https://pytania.upc.pl/?q=fact_1006972

Czy na pewno to jest aktualne ? Z tego co wiem to to nie działa na win xp

Menedżer Społeczności
457 410 137

@Informatyg napisał(a):

@Kamil  a co to żeście napsuli w tym linku: https://pytania.upc.pl/?q=fact_1006998 :( Przez to musiałem dzisiaj szukać instrukcji z horizona :(

Żarty, żartami ale formularz możecie zgłosić do poprawki, bo nie da się sprawdzić kodu do tv

horizon.png

Dla mediaboxa to samo - https://pytania.upc.pl/?q=parowanie%20pilota%20mediabox

Nie wiem czy jest sens w ogóle zgłaszać błędy związane z moim upc bo tam więcej nie działa niż działa, a jak działa to tylko przez chwilkę. Do tej pory zwykle najlepiej to działało na firefox a dzisiaj  nawet  to odmawia posłuszczeństwa, żeby  zmienić hasło do poczty upc.

W ogóle czemu na chromie nie pokazuje wielu rzeczy w moim upc, chociażby wspomnianej zmiany hasła do poczty upc, na firefoxie jest możliwość zmiany...

Reset hasła do moje upc też jest prawie nie możliwy, tylko czasem się udaje na chromie a na firefox zwykle bez większych problemów*

*pomijając czas awarii  moje upc 

@Informatyg zerknij proszę raz jeszcze, mam informację, że wyszkuwarka kodów już działa.

--
Jeśli moja odpowiedź jest pomocna kliknij Zaakceptuj jako rozwiązanie, dzięki temu inni szybciej do niej dotrą
Konto zbanowane
441 160 27

@Kamil  tak, już naprawione

Dziękuję 

Menedżer Społeczności
457 410 137

Mam info, że poprawione zostały literówki w Asystencie Prędkości. Pracujemy nad resztą sugestii i wskazówek. Dzięki!!! 

--
Jeśli moja odpowiedź jest pomocna kliknij Zaakceptuj jako rozwiązanie, dzięki temu inni szybciej do niej dotrą
Tytan
2161 821 71

@Kamil 

Potwierdzam 

Dziękuję

.........................................................................................................................................................................................................To co prezentuję w moich postach jest moją opinią - to co w nich zawarte, każdy stosuje na własną odpowiedzialność.
Konto zbanowane
1247 359 57

Niestety, w pierwszym zgłoszonym do poprawki artykule (https://pytania.upc.pl/?q=fact_10069680, ciagle są błędy:

Co to za pakiet Start SD? Chyba literówka i powinno być Start HD lub samo Start (to dwa różne pakiety, ciężko zgadnąć który autor miał na myśli). 

Ten fragment ciągle zawiera nieaktualne informacje. Pisałem już szczegółowo co i jak. 

Menedżer Społeczności
457 410 137

@ogromny-banned Zaktualizowaliśmy wyszukiwarkę czętotliwości. Dodatkowo zautomatyzowaliśmy ten proces nieco, więc powinniście zaobserwować krótszy czas reakcji.

--
Tytan
2161 821 71

Clip297.jpg

@Kamil 

Tester prędkości przy wyborze opcji testu 1000Mb

4Gb - raczej 4GB

Gibabit

IEEE802.11ac - powinno być IEEE 802.11ac.

.........................................................................................................................................................................................................To co prezentuję w moich postach jest moją opinią - to co w nich zawarte, każdy stosuje na własną odpowiedzialność.
Menedżer Społeczności
457 410 137

@KOCUREK1970 biorę to na klatę w trybie 🚨🚨🚨 

--
Konto zbanowane
441 160 27

Ehh widzę, że jednak nie ma sensu nic zgłaszać oficjalnie, jedyna szansza chyba tutaj w forum, a mianowicie już jakiś dłuższy czas temu (kilka tygodni temu) zgłosiłem, że nie działa link do logowania do mojego upc i z tego co widzę, cały czas nie naprawione.

@GMateusz  / @Kamil  nie działą link do mojego upc, a dokładniej wchodząc na upc.pl, następnie najeżdząjąc myszką na "Pomoc i obsługa" z lewej strony wybierając "zaloguj się" znajdujące się pod napisem mje upc nie działa.

Owszem przekierowuje na stronę logowania do mojego upc, ale spróbujcie się zalogować, pomimo wpisania prawidłowych danych zobaczycie error 404.

Przy czym wchodząc na upc.pl i na górze z prawej wybierając moje upc logowanie przebiega prawidłowo, więc to nie awaria mojego upc

PS: Nie żeby to w czymś przeszkadzało, ale jak już jest to powinno działać, a tak akurat teraz mi się przypomniało, że zgłoszenie było i z ciekawości sprawdziłem moje_upc_jak_zawsze_nie_dziala.png

Tytan
1439 822 568

@Hank_Voight w sprawie naszych wiadomości na priv, przetestuj to co piszę wyżej @Informatyg.

@Informatyg kolejny raz dzięki za zgłoszenie, przekażę do poprawy.

---------------------------------------

Przestrzegaj Zasad Społeczności UPC, a będziemy żyli w zgodzie.

Innowator
11 12 0

@GMateusz 

po użyciu linku wygląda póki co dobrze. Dzięki

https://www.upc.pl/sign-in
Pakiet MAX/HBO/PAKIET ELEVEN/500Mb/s/Horizon PVR
Tytan
1439 822 568

@Hank_Voight napisał(a):

@GMateusz 

po użyciu linku wygląda póki co dobrze. Dzięki

https://www.upc.pl/sign-in

Tym bardziej sprawa jest do poprawy, możliwe, że większa ilość klientów używa tego sposoby przejścia na stronę logowania, co skutkuje niepowodzeniem. Jak poprawimy to dam Wam znać.

---------------------------------------

Przestrzegaj Zasad Społeczności UPC, a będziemy żyli w zgodzie.

Konto zbanowane
441 160 27

@GMateusz  widzę, że w temacie nie odpisujecie, ale błędy są w miarę poprawiane, ten z parowaniem już jest ok, ale za to znalazłem coś innego.

Jak jestem na parowaniu pilota (nie wiem czy w innych tematach też to tak działa) i naciskam, że nie udało się rozwiązać problemu

"Czy poprzez wykonanie powyższych działań, udało Ci się rozwiązać swój problem?"

Wybieram nie

Wybieram rozpocznij czat  i chyba wyskakuje o 1 okienko za dużo, bo niby do czego miałbym się tam zalogować. Co dziwne jak mam otwarte 2 karty ze stroną upc to już mi to nie wyskakuje1.png

Konto zbanowane
441 160 27

A dobra, przy innych pozycjach widzę to samo wyskakuje, także nie ważne co się w pomocy szuka, w momencie rozpoczęcia czatu gdzieś mamy się logować, ale jakimi danymi, do czego to kto wie

app-t   rozumiem że jakieś środowisko testowe się na produkcji odpaliło ?