UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Techniczna strona forum

Profesor
1621 418 83

Dlaczego mogę się zalogować na węgierskie forum?

Tak jak w tytule. Zauważyłem, że mój login pasuje zarówno na polskie jak i węgierskie forum:
Forum UPC.png

O co chodzi? Czyżby wkradł się jakiś błąd?

https://zanimnapiszesz.info
3 ODPOW. 3
Profesor
1380 608 54

Re: Dlaczego mogę się zalogować na węgierskie forum?

@MrPepkanapisał(a):

Tak jak w tytule. Zauważyłem, że mój login pasuje zarówno na polskie jak i węgierskie forum

To słabo - ja tam nawet pisać mogę choć konta u braci madziarów nie mam Clip205.jpg

.........................................................................................................................................................................................................To co prezentuję w moich postach jest moją opinią - to co w nich zawarte, każdy stosuje na własną odpowiedzialność.
Nauczyciel
443 87 3

Ha ha dobre

Potwierdzam.

Szkoda, że nie ma dostępu na słowacką społeczność UPC.W końcu to pierwszy kraj w Europie Środkowo Wschodniej gdzie uruchomiono Horizon GO na Android tv.

...................................................................................................................................................
C+>HBO GO>NETFLIX UHD>AMAZON PRIME VIDEO
"Przyszłość to serwisy internetowe, gdzie zapłacisz i obejrzysz w dowolnym momencie oraz bez reklam."
Omnibus
271 41 4

Mam tak samo mało tego raz się zdarzyło jakby automatycznie mnie przelogowało na tamto forum heh

120 Mb/s + Telefon na start 40,97 zł