UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Techniczna strona forum

ROZWIĄZANE
Highlighted
Omnibus
281 113 11

Forum - wygląd

Mam pomysł jak można by było usprawnić czy zrobic wygodniejszą stronę startową forum, chodzi o "najnowsze posty" a dokładnie o to jak to wygląda po kliknięciu w 'wyświetl wszystkie".

Otóż większość pewnie śledzi forum tak jak ja, czyli leci po tytułach tematów, zazwyczej interesują nas tylko określone i nie czyta się wszystkiego jak leci.
Teraz to tak wygląda że wyświetlane są wszystkie treści , z odpowiedziami. Jak chciałbym przejrzeć forum z kilku dni to szczerze mówiąc odechchciewa mi sie , po prostu jest tego za dużo.

Czy nie można by było pogrupować to wg tematów ?
w sensie ... interesuje mnie temat, klikam i dopiero wtedy mam wszystkie posty w tym wątku,

A teraz trzeba się przebijać przez 30 wpisów tematu np. "Kiedy Lublin dostanie 500 Mb/s?" 

Pan Abonent ;-)
1259 646 103

Re: Forum - wygląd

A może subskrypcja tematów byłaby rozwiązaniem dla ciebie

nawet nie musisz wchodzić na społeczność tylko korzystać z poczty wowczas

---
W internecie możesz być tym kim zechcesz.
Jednak dziwne jest to, że większość ludzi wybiera bycie debilem ...
Omnibus
281 113 11

dla istniejących tematów ok, ale to się nie sprawdza gdy pojawią się jakieś nowe tematy

@MarioJuż kiedyś o tym pisałem ale brak poprawy.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja
-----------------
Internet T-mobile
60/10Mb
Menedżer Społeczności
232 306 77

@Mario sprawdzałeś opcję "Dyskusje" ? Po wejściu w link masz "Dyskusje" i "Posty". 

--
Jeśli moja odpowiedź jest pomocna kliknij Zaakceptuj jako rozwiązanie, dzięki temu inni szybciej do niej dotrą
Tagi (2)
Omnibus
281 113 11

@Kamil  , ok, to pomaga, dzięki za info