UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Techniczna strona forum

ROZWIĄZANE
Highlighted
Omnibus
274 115 8

Nowe odznaki za bycie hojnym itd

Witam, z tego co widzę wszystkie odznaki jakie możemy zdobyć to przysługując się dla reszty. A czy wprowadzicie jakieś odznaki za bycie hojnym?

- Odznaka za jedno przyznanie komuś polubienia

- Odznaka za 10 przyznań komuś polubienia

- Odznaka za 50 przyznań komuś polubienia

- Odznaka za zgłoszenie błędu na forum który został zweryfikowany i naprawiony

- Odznaka za zgłoszenie propozycji / zmiany na forum która została przyjęta i zrealizowana.

- Odznaka za top5 Własnego założonego tematu znajdującego się w najczęściej oglądanych na forum.

- Odznaka za przyznawanie innym "zaakceptuj jako rozwiązane"

Oczywiście od koloru do wyboru

Według mnie powinniście o tym pomyśleć

--------------------------------------------------------------

Fiber Power 250 Mb/s - Compal l Connect Box

25 ODPOW. 25
Tytan
2052 811 71

Re: Nowe odznaki za bycie hojnym itd

@Remix151

Według mnie powinniście o tym pomyśleć

Nie róbmy z forum FB i innych kretynizmów.

Dasz palec będą chcieli zaraz całą rękę a potem ogon będzie merdał psem.

Może jeszcze switfocie z cyckami?

Człowiek wchodzi na neta i wszędzie te same gówna - lajkowanie, polubianie.

No bez jaj, to Was rajcuje?

.........................................................................................................................................................................................................To co prezentuję w moich postach jest moją opinią - to co w nich zawarte, każdy stosuje na własną odpowiedzialność.
-
Nie dotyczy
Nie można wyświetlić tego widżeta.

@KOCUREK1970 z jednej strony masz rację...nie ma co tu robić śmietnika jak na FB. Jednak skoro są odznaki to czemu nie?

Chociaż chcę podkreślić, że to tylko nic nie znacząca opinia trola  

Omnibus
274 115 8

Moje zdanie jest takie, Nikt nas o zdanie nie pytał czy mają byc odznaki, polubienia itd a są A skoro są to według mnie fajnie jak będą rozbudowane, będą fajne i będzie ich troche więcej niż obecnie. Główny powód taki by były przystępne zarówno dla dawających jak i odbierających

Teraz głównie mamy odznaki zdobywane dzięki pomocy innych. A powinna też być zachęta dla tych co nie dawają wcale polubień, nie klikają "zaakceptuj jako rozwiązane" itd by też zaczęli to robić Tak zwana równowaga.

Btw. Dlaczego mamy niby robić z forum śmietnik zwany FB? Skoro takie polubienia, odznaki to też w sumie pewnego rodzaju zachęta by wchodzić na to forum, udzielać się i być aktywnym itd.

-
Nie dotyczy

@Remix151 intencję rozumiem i popieram...

Tytan
2052 811 71

To może odznaka za ładną czcionkę na forum, za ładne i równe literki, że ktoś pisze bezbłędnie? - no nie róbcie sobie jaj.

Już tu pod profilem jest kolorowo jak na jarmarku.

@Remix151

Kto Ci tu na to forum wchodzi? - 99,99% użytkowników to jednowątkowe występy.

Dostanie co chce i spada.

Liczysz na wdzięczność od takich?

Jak chcesz kogoś "zmusić" do polubienia, lajkowania swoich wypowiedzi?

Nie zajmujmy sie pierdołami.

Może pamiętniki sobie zaczniemy jeszcze wypełniać?

.........................................................................................................................................................................................................To co prezentuję w moich postach jest moją opinią - to co w nich zawarte, każdy stosuje na własną odpowiedzialność.
-
Nie dotyczy

oj @KOCUREK1970 generalizujesz... daj trochę radości nie samymi powaznym sprawami człowiek żyje. @Remix151 słusznie zauważył że rangi były szybciej, a skoro są to warto i ten aspekt według mnie rozwinąć....

Omnibus
291 61 35

@Remix151  ja osobiście daję polubienia temu którego teks jest merytoryczny i zbliżony do mojego poglądu. Moze tą łapkę nazwać "tak samo mysle" lub "popieram". 

Tak samo jak mi ktoś pomoze to daję "zaakceptuj jako rozwiązane" ale w tym czasie nie powinno byc mozliwości dawać sobie samemu.

Omnibus
274 115 8

Osobiście mam wiele pomysłów na to forum. Bzdety, poważniejsze sprawy. I mam zamiar dzielić się tym wszystkim powoli na spokojnie co jakiś czas

Shoutbox tak dla przykładu.

Omnibus
291 61 35

@Remix151   też bym skasował priw że by nie umawiali się  jak komuś przywalić wszystko jawnie. bo nie raz pisza do mnie o kimś że taki a taki . jakies personalne rozgrywki. A jak mają żale to jawnie na forum.I być szczerym i uczciwym.

Tytan
2052 811 71

Chcecie trochę radości i czucia, że jesteście podziwiani - to bierzcie się do pisania FAQ.

Tym możecie sobie zaskarbić uznanie innych.

Samo się nie zrobi a na Moderaotrów czy Kamila nie ma co liczyć (moją ważniejsze sprawy na głowie i nie próżnują).

Nie chcę nikogo urazić - ale potrzeba tu działań usprawniających forum, powodujących, że będzie bardziej przejrzyste, to jest NAM potrzebne a nie kolorowe pisanki.

@Remix151

Powstanie SB - to jak najbardziej popieram.

-
Nie dotyczy

@KOCUREK1970 masz rację...ale czemu obu rzeczy nie połączyć... ?  

Aaaa co do uznania...jak widzisz nie mam go i nie zbyt mi na nim zależy. Komu mogę to pomogę i nie potrzebuje za to świcidełek...Poprostu, skoro odznaki już są......

Tytan
2052 811 71

@Fredek50

Panie Fredku - PW musi zostać, bo to jedyna forma kontaktu Staffu strony z danym userem.

A i często lepiej dostać ochrzan od Moderatra na PW niż zwrócenie uwagi publiczne.

@-

Nadal jestem akurat do tego nastawiony sceptycznie.

Powstanie SB - to akurat popieram całym sercem.

-
Nie dotyczy

@KOCUREK1970 to zrozumiałe...każdy z nas jest inny i dziwne by było jak byśmy się zawsze we wszystkim zgadzali....czasami jakieś drobne różnice muszą być  

SB to nie bardzo ale shoutbox koniecznie  

Omnibus
291 61 35

@KOCUREK1970 Moderator do mnie a ja do niego rozumiem ale reszta między sobą nie.,Bo się zrobi jak w PalTalku w pokojach restrykcyjnych