UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Techniczna strona forum

ROZWIĄZANE
Profesor
1292 586 48

Re: Nowe odznaki za bycie hojnym itd

@-

Akurat skrót SB to właśnie shoutbox .

@Fredek50

Są rzeczy, że się zauważy samemu i przez PW można zwrócić uwagę (zanim zrobi to Moderator).

Pan naprawdę czyta kto się na kogo tu "nasadza"? - nie ma Pan swojego rozumu!

.........................................................................................................................................................................................................To co prezentuję w moich postach jest moją opinią - to co w nich zawarte, każdy stosuje na własną odpowiedzialność.
Omnibus
197 46 24

@Remix151  przeciez teraz jesteśmy na ograniczonym shoutboxie, brak tylko czatu prywatnego, dzwięku , YT itp widgetów

-
Nie dotyczy
1054 0 58

@KOCUREK1970 wiem...stad  mój uśmiech z przymrużeniem oka.

Zawodowiec
146 31 6

@Remix151Też jest na tak bardzo dobry pomysł.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja
-----------------
Internet T-mobile
60/10Mb
Profesor
1512 406 77

Powrócę do tego tematu

@GMateusz

Jest planowana odznaka za testowanie adapterów PLC? Wiem, że to głupie, ale są odznaki za testowanie softu do Compala, apki Moje UPC to czemu nie za PLC?

https://zanimnapiszesz.info
Moderator
844 551 143

Dzięki za przypomnienie. Zlecimy zrobienie odznaki :-)

Profesor
1292 586 48

@GMateusz

Kiedy owy parol spełnionym się będzie, ja i mój kompan  @MrPepka wielce obydwoje w sprawie PLC zasłużonymi będąc, a i mając w materii tej zasługi zacne - pierś naszą dumnie do onego nadstawim a po ceremonjum ukontentowanie nasze zatem zacne będzie.

.........................................................................................................................................................................................................To co prezentuję w moich postach jest moją opinią - to co w nich zawarte, każdy stosuje na własną odpowiedzialność.
-
Nie dotyczy
1054 0 58

@KOCUREK1970 teraz to żeś pojechał 

Profesor
1292 586 48

@-

"Jam to, nie chwaląc się, sprawił"

Profesor
1512 406 77

@GMateusz

Chciałbym Ci podziękować za odznakę za testowanie PLC 

https://zanimnapiszesz.info
Moderator
844 551 143

Wszystkim użytkownikom, którzy brali udział w testach zestawów PLC przydzieliłem dzisiaj stosowne odznaki. Jeszcze raz dziękujemy za wasze wsparcie, wszystkie fachowe opinie i liczymy, że przy następnych testach również będziecie zdecydowani dalej nam pomagać.