UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Techniczna strona forum

ROZWIĄZANE
Highlighted
Omnibus
229 101 5

Oddzielenie tematów "O Społeczności" i "zgłoszenia / błędy / uwagi, prośby w zmianie na forum"

Witam, tak jak w temacie. Czy mogę prosić o oddzielenie tematu "O Społeczności gdzie w skład tej kategorii będą wchodziły wyłącznie takie tematy jak:

-Moja prywatna opinia na temat ostatniego AMA

- Ask Me Anything! -31 stycznia godz. 11:00

- Wywiad z @Kamil na Antyweb.pl

- Rangi w Społeczności UPC

i tak dalej.

A w oddzielnej innej kategori będą tematy takie jak:

-Wybranie numeru strony

-Problemy z dostępem do Społeczności UPC

- Źle wyświetlanie podpisu pod postem

- Niepełne informacje email

i tak dalej.

Według mnie to będzie super sprawa oddzielić głównie informacyjne tematy i posty od tematów i postów z prośbami o zmiany, zgłaszanych błędów tego typu podobnych. Pozdrawiam.

Btw. Ja to bym jeszcze nawet oddzielił podkategorie na pytania-pomysły-prośby i zgłaszane błędy jako oddzielne. Wtedy nic by się nie potrzebnie nie mieszało z sobą. Tematy informacyjne nie były by wymieszane z pytaniami-prośbami i pomysłami, a zgłaszane błędy na forum itd nie były by zmieszane z propozycjami, pomysłami i zwykłymi pytaniami.

Dzięki czemuś takiego zyskalibyśmy tylko większy skład i ład  oraz porządek i przejrzystość forum.

--------------------------------------------------------------

Fiber Power 250 Mb/s - Ubee Evw3226

2 ODPOWIEDZI
Menedżer Społeczności
237 304 81

Re: Oddzielenie tematów "O Społeczności" i "zgłoszenia / błędy / uwagi, prośby w zmi

@Remix151 dziękuję za pomysł. Zrobione, zerknij proszę tutaj  Techniczna strona Społeczności.

--
Jeśli moja odpowiedź jest pomocna kliknij Zaakceptuj jako rozwiązanie, dzięki temu inni szybciej do niej dotrą
Tagi (2)
Omnibus
229 101 5

Re: Oddzielenie tematów "O Społeczności" i "zgłoszenia / błędy / uwagi, prośby w zmi

@Kamilnapisał(a):

@Remix151 dziękuję za pomysł. Zrobione, zerknij proszę tutaj  Techniczna strona Społeczności.

@Kamil  Jest lepiej, choć nie wiem dlaczego nadal nie które tematy związane z prośbami i technicznymi znajduje się w starym miejscu zamiast zostać przeniesiona.

Nie zostały przeniesione jeszcze,a powinny np.

Oddzielenie tematów "O Społeczności" i "zgłoszenia / błędy / uwagi, prośby w zmianie na forum"  

Nowe odznaki za bycie hojnym itd

ale chodzi też o całą resztę.

Jeśli potrzeba to niech ktoś do mnie napiszę na PW to napiszę co jeszcze powinno zostać przeniesione do nowej kategorii.

--------------------------------------------------------------

Fiber Power 250 Mb/s - Ubee Evw3226