UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Techniczna strona forum

Highlighted
Tytan
1438 820 568

Re: PILNE! Problem techniczny na forum!

@zuzia moderacja ma możliwość cofnięcia wszystkich polubień przyznanych przez danego użytkownika/cofnięcia wszystkich przyznanych przez niego polubień w danym temacie/wyłączenia wszystkich polubień w temacie - to wszystko może mieć wpływ. Dodatkowo kasowanie lub przenoszenie postów do ukrytych/niedostępnych dla ogółu części forum ma wpływ na ogólne statystyki, które co więcej - są inne w pełnym profilu usera i inne w mini panelu usera obok każdego jego posta.

---------------------------------------

Przestrzegaj Zasad Społeczności UPC, a będziemy żyli w zgodzie.

Omnibus
493 134 24

@GMateusz, rozumiem, ale brak jakiegokolwiek powiadomienia, że coś mi cofnięto lub skasowano więc potraktowałam to jako błąd systemu.

Skoro są podejmowane jakieś działania dodajcie informację, powiadomkę, bo nadal nie wiem, czy celowo mi te polubienia "zniknięto". Nikt przecież nie wyjaśnił konkretnie, dlaczego jest ich mniej.

Większa przejrzystość sprzyja lepszej atmosferze, chyba nie wstydzicie się swoich działań moderacyjch

Tytan
1438 820 568

@zuzia nikt nie ma nic do ukrycia, ale nie widzę sensu informowania ogółu Społeczności np. o tym, że jednemu z użytkowników cofnięto wszystkie przyznane polubienia przez co niektórym może spać ilość otrzymywanych polubień.

Omnibus
493 134 24

@GMateusz, nie trzeba informować ogółu Społeczności, zupełnie wystarczające będzie dodanie powiadomień dostępnych w panelu użytkownika do tego typu zdarzeń. Wtedy nie będzie potrzeby snuć przypuszczeń co też się nagle stało, że coś ubyło

Na dzień dzisiejszy brakuje powiadomień dla następujących działań:

- kasowanie/edycja postów przez moderatorów

- dodawanie/odejmowanie rozwiązań przez inne osoby niż autorzy (żeby było wiadomo kto to robi)

- operacje na polubieniach

Nauczyciel
668 167 6

W temacie " UPC od środka" jest kilka postów widocznych tylko przez zakładkę Start, natomiast nie widać ich w głównym temacie.

Co ciekawe @KOCUREK1970  mógł na nie odpowiedzieć.Wystarczy kliknąć rozwiń.

To jest związane z jakimiś błędami technicznymi, celowoscią " posty w zawieszeniu"..?

.....................................................................................................
Max, Eleven, HBO GO, C+ Prestige, Netflix 4K, Amazon Prime Video
Tytan
1438 820 568

@Adrian 

@zuzia czy powiadomienie w przypadku edycji/usunięcia posta zostanie wysłane zależy jedynie od moderatora - to nie jest obligatoryjne, ja zazwyczaj takie powiadomienia wysyłałem, gdy pełniłem obowiązki moderatora. Co do drugiego i trzeciego myślnika to jak dla mnie to jest nie do wprowadzenia na tym silniku - przynajmniej nie w wersji automatycznej.

Moderator
59 33 15

@zuzia , tak jak napisał @GMateusz, wprowadzenie niektórych zmian czy funkcjonalności, nie jest możliwe na tym silniku.

W momencie usunięcia postu czy całego tematu, powiadomienie dostaje zazwyczaj Autor treści. 

Posty edytowane staramy się oznaczać tak, aby było to widoczne dla wszystkich. 

@Szeptacz to o czym wspomniałeś wygląda na błąd. Niektóre posty zostały usunięte ze względu na offtopic, natomiast faktycznie poprzez Start są nadal widoczne.

Staramy się na bieżąco zgłaszać tego typu uwagi do wsparcia.

Pozdrawiam

Adrian

Moderator Społeczności UPC