UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Techniczna strona forum

Konto zbanowane
441 160 27

Powolne działanie ?

Cześć,

Zauważyliście, że tak gdzieś od wczoraj / przedwczoraj momentami forum działa bardzooo wolno, nie raz trzeba czekać kilkanaście / kilkadziesiąt sek zanim coś się załaduje. Są też momenty, że ładuje się całkowicie normalnie tj. klikasz i się otwiera.

Wczoraj to myślałem, że forum padło czy coś, bo na dodanie postu czekałem z minutę...

Inne strony ok, internet działą ok, używam łącza upc, ipv4, speedtesty, ping, sygnał w modemie, wszystko jest ok :|

Najnowsze chrome na win 10

PS: Jeszcze raz napiszę wyraźnie, że nie dzieje się tak cały czas, są momenty, że działą ok, np teraz jak edytuje ten post to normalnie się ładuje, ale dodając post o horizonie już wolno się ładowało

4 ODPOW. 4
-
Nie dotyczy
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Re: Powolne działanie ?

Potwierdzam

Tytan
999 587 81

Też to odczuwam, mam wrażenie że coś dzieje się z serwerm na którym jest postawione forum

-------------------------------------------

hosting
Tytan
1439 822 568

To prawda były wczoraj problemy, obecnie działa ok, ale w razie dalszych utrudnień będziemy zgłaszać gdzie trzeba.

---------------------------------------

Przestrzegaj Zasad Społeczności UPC, a będziemy żyli w zgodzie.

Konto zbanowane
441 160 27

@GMateusz  to możesz zgłosić, że nadal występują utrudnienia, teraz właśnie odświeżam forum, dostałem powiaodmienie i ładooooooooooowaaaaaanieeeeeeee