UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Techniczna strona forum

ROZWIĄZANE
Highlighted
Omnibus
299 116 8

Problem z rangami na Forum

Witam, wytłumaczy mi to ktoś?

MJsnBkLxTRKbx103HdnRiQ

MNs-rgD0SLyR5-XwVzYMMA

VflprWpRT9eGlR9KX4vO3w

XAIOzlyzTk_KVTcWV6R2Wg

Już z 2 razy zauważyłem fakt jak bym drugi raz zdobywał tą samą rangę którą posiadałem wcześniej lub jak by to, że miałem wyższą i nagle jest niższa. O co biega?

Najlepiej napiszcie kolejność rang jakie istnieją wszystkie do zdobycia od początku do końca i warunki do ich spełnienia W aktualnej formie czytając Zawodowiec, Ekspert, Specjalista itd itp to za CHINY wielkie nie mogę skumać kto jest dłużej na forum, a kto krócej.. kto bardziej aktywny, a kto mniej, kto ma wyższa rangę, a kto niższą. Naprawcie to jakoś i wprowadzcie może jakieś cyferki dodatkowe typu która to jest ranga pod spodem lub paski itd by to jakoś na 1 rzut oka wskazywało między jednym a drugim użytkownikiem ile czasu ich dzieli na forum oraz aktywność i sama ranga.

--------------------------------------------------------------

Fiber Power 500 Mb/s - Compal | Connect Box / AP = Asus RT-N18U

5 ODPOW. 5
Konto zbanowane
2383 537 108

Re: Problem z rangami na Forum

Omnibus
299 116 8

Dzięki. Szczerze nadal nie mogę się przyzwyczaić do szukania tutaj konkretnej rzeczy na forum

Omnibus
299 116 8

@GMateusz

@Kamil

Dlaczego temat został uznany jako rozwiązany jeśli nie dostałem odpowiedzi na pytanie dlaczego ta sama ranga pojawia mi się 2-3 razy i nie zdobywam jej raz ale kilka razy i też czasami po tej wyższej dostaję niżsżą i za chwilę znowu wyższa którą miałem wcześniej?

Btw. Ogólnie to rangi nie zgadzają się często u mnie z tym co dostaję jako powiaomienie na Forum, to co wyświetla u mnie przy loginie podczas pisania wiadomości na forum i nadodatek z tym co dostaję na pocztę. Razem 3 rozbieżności

Tytan
Tytan
1975 979 157

Ranga Tobie spadła i wróciła ponownie z powodu skasowania twoich postów - m.in. temat o 4K o nowościach był ozyszczony

Zobacz ile masz widocznych postów w profilu a ile pod avatarem różnica tych wyników to ilość twoich postów usuniętych

-----
Trolli już nie widać?
Znakomicie!
Omnibus
299 116 8

W takim razie aby panował skład i porządek należało by zrobić jeszcze dwie rzeczy:

1. Ujednolicić ilość postów / polubień itd w profilu z tym co pokazuje się pod avatarem. Czyli by nie pokazywało w dwóch miejscach dwóch innych oddzielnych statystyk. Jeśli będzie tak szło to można wprowadzić dodatkową statysykę dotyczącą ile skasowanych postów/ tematów / polubień zostało na danym użytkowniku.

2. Jeśli spada ranga przez np. takie usuwanie konkretnych postów lub całych tematów to należało by wprowadzić informację w powiadomieniu forum UPC, że "Twoja ranga zmalała" lub coś podobnego.