UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Techniczna strona forum

ROZWIĄZANE
Zawodowiec
146 31 6

Problem z wiadomościami PW 📧

Problem jest taki, że nie widać czy wysłana wiadomość do kogoś została, przeczytana a też wyświetla się, że nie można jej wysłać, bo został przekroczony limit ich.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja
-----------------
Internet T-mobile
60/10Mb
7 ODPOWIEDZI
Zawodowiec
146 31 6

Re: Problem z wiadomościami PW 📧

Dziś po raz kolejny chciałem wysłać wiadomość przez PW i tak to wygłąda.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja
-----------------
Internet T-mobile
60/10Mb
-
Nie dotyczy
1054 0 58

Tak, filtr antyspamowy Odczekaj chwilę i będziesz mógł wysyłać dalej.

Zawodowiec
146 31 6

@-napisał(a):

Tak, filtr antyspamowy Odczekaj chwilę i będziesz mógł wysyłać dalej.

Ale to jest problem po stronie dostawcyObsługiwane przez Lithium 

-----------------
Internet T-mobile
60/10Mb
-
Nie dotyczy
1054 0 58

@vdsl2 po pierwsze to nie jest problem....

po drugie tak ma być...to jest filtr który u niemożłiwia wysyłanie spamu (innymi słowy zbyt szybko nie możesz wysłac po sobie kolejnej wiadomości)

po trzecie już to przerabiałem

Zawodowiec
146 31 6

@-napisał(a):

@vdsl2 po pierwsze to nie jest problem....

po drugie tak ma być...to jest filtr który u niemożłiwia wysyłanie spamu (innymi słowy zbyt szybko nie możesz wysłac po sobie kolejnej wiadomości)

po trzecie już to przerabiałem

@-Nie wiem jak znasz ten system lithium, ale ja go znam od 2016 z innego forum i taki problem jest tylko tu i inne rzeczy.

-----------------
Internet T-mobile
60/10Mb
Zawodowiec
146 31 6

Już działa prawidłowo 

Przechwytywanie.PNG

-----------------
Internet T-mobile
60/10Mb
Nauczyciel
523 124 6

Z jakiego powodu wyświetla się komunikat przy wysyłąniu PW:

Przekroczyłeś(łaś) liczbę wiadomości prywatnych, które możesz wysłać w tym momencie. Spróbuj ponownie za chwilę.

Chcę wysłąć PW w pewnej sprawie do @MrPepka i nie mogę, za dużo ma odebranych wiadomości? Jeżeli tak, to nie da się tego limitu zwiększyć, bo to jest bez sensu?