UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Techniczna strona forum

ROZWIĄZANE
Highlighted
Menedżer Społeczności
457 410 137

Rangi w Społeczności UPC

Społeczność UPC podobnie jak inne społeczności i fora posiada system rang. Rangi odzwierciedlają poziom zaangażowania użytkowników w społeczności. O tym kto zajmuje jaki poziom decyduje liczba logowań, postów, tagów, dodanie zaakceptowanego rozwiązania itd. 

Poniżej pełna lista w kolejności od najwyższego do najniższego poziomu:

21. Wyrocznia

20. Alfa i Omega

19. Chodząca Encyklopedia

18. Guru

17. Profesor

16. Naukowiec

15. Wykładowca

14. Nauczyciel

13. Omnibus

12. Zawodowiec

11. Ekspert

10. Specjalista

9. Innowator

8. Inspirator

7. Użytkownik

6. Entuzjasta

5. Hobbysta

4. Sympatyk

3. Praktykant

2. Adept

1. Debiutant

Mamy też rangę specjalną "Pan Abonent ;-)" dla @GDA 

--
Jeśli moja odpowiedź jest pomocna kliknij Zaakceptuj jako rozwiązanie, dzięki temu inni szybciej do niej dotrą
Tagi (2)
14 ODPOW. 14
Konto zbanowane
2383 537 108

Re: Rangi w Społeczności UPC

Ile mi potrzeba do 21 poziomu?

https://zanimnapiszesz.info
Tagi (2)
Tytan
Tytan
1975 979 157

Grubo!

ale szczerze wszelkie tego typu rankingi są zbędne, nie przykładałbym do nich żadnej wagi

-----
Trolli już nie widać?
Znakomicie!
Tagi (2)
Omnibus
350 58 7

Dokładnie zbędna rzecz później pojawiają się nabijacze postów =]

120 Mb/s + Telefon na start 40,97 zł
Menedżer Społeczności
457 410 137

@MrPepka napisał(a):

Ile mi potrzeba do 21 poziomu?

Duuuuuużo   i nie chodzi o posty. Bo one akurat nie liczą się tak mocno jak zaakceptowane rozwiązania. Formuł nie zdradzę, bo wtedy będziemy mieli próby obejścia systemu.

--
Jeśli moja odpowiedź jest pomocna kliknij Zaakceptuj jako rozwiązanie, dzięki temu inni szybciej do niej dotrą
Tagi (2)
Omnibus
392 171 14

Alfa i Omega,  Wyrocznia, Chodząca encyklopedia, bede w to celował, w realu nikt się tak do mnie nie zwraca to może chociaż tu

1975 979 157

@Mario napisał(a):

bede w to celował

mam nadzieje że do rangi na ostanim miejscu wliczana jest ilość postów?

@Kamilczy rzeczywiście aż tak to jest potrzebne?

na forum "n" jak powstawała taka społeczność 10 lat temu, była propozycja aby były 2 rangi:

- admin/moderator

abonent

- zwykły user

Abonent po to aby było wiadomo kto tak naprawde używa UPC i pozbyć sie nachalnych postów jakie już sie pojawiają typu - u słonecznego zygmunta jest lepiej

Przemyślcie to prosze

-----
Trolli już nie widać?
Znakomicie!
Menedżer Społeczności
457 410 137

Jest, ale nie jest jedynym czynnikiem. Lithium (bo z tego narzędzia korzystamy) ma fajnie rozwiązane formuły "awansowania" między rangami. 

@GDA czy potrzebne? Moim zdaniem tak. Mamy ledwie 10 tygodni od uruchomienia forum, a już jest sporo osób, które mają rangi świadczące o ich sporym zaangażowaniu w Społeczności. Dla każdego nowego usera to sygnał i wskazówka do kogo uderzyć z jakimś tematem. Sam widziałem, jak Twój nick+avatar jest rozpoznawalny, m.. in właśnie po Twoim zaangażowaniu na forum.mediaswiat.pl. To jest jakiś rodzaj budowy własnej marki jako fachowca w danym obszarze.

Nie prowadzimy takiej identyfikacji: kto jest naszym Klientem, a kto nie. Z jednej strony: owszem, moglibyśmy, ale z drugiej: po co? W mediach społecznościowych można zabierać głos bez względu na to czy jest się Klientem czy nie. 

Słoneczny zygmunt 

--
Tagi (2)
Tytan
Tytan
1975 979 157

@Kamil napisał(a):

Mamy też rangę specjalną "Pan Abonent ;-)" dla @GDA 

Brzmi dumnie! 

-----
Trolli już nie widać?
Znakomicie!
-
Nie dotyczy
Nie można wyświetlić tego widżeta.

W sumie z tymi rangami @GDA ma rację...powinny być proste:

Admin
Moderator
Pracownik UPC
Zasłużowny abonent (albo zasłużony dla społeczności)

Abonent
Użytkownik (Albo Konkurencja )  

Do tego na potrzeby można by dodawać rangi specjalne, np.
jak w przypadku GDA - Pan Abonent :-) (lub tw.

Omnibus
299 116 8

Ja mam takie pytanie - Czy możliwe jest schodzenie rangą niżej? Czy możliwe jest tylko zwiększanie rangi lub zostanie na tym samym poziomie?

Btw. https://forum.upc.eu/t5/inne-uslugi/problem-z-rangami-na-forum/m-p/6393/highlight/false#M352

--------------------------------------------------------------

Fiber Power 500 Mb/s - Compal | Connect Box / AP = Asus RT-N18U

Tytan
Tytan
1975 979 157

Możliwe- wytłumaczenie masz w drugim temacie

I właśnie takim dublowaniem wpisów tracisz te rangi bo ten post też powinien iść do kosza

-----
Trolli już nie widać?
Znakomicie!
Omnibus
299 116 8

@GDA napisał(a):

Możliwe- wytłumaczenie masz w drugim temacie

I właśnie takim dublowaniem wpisów tracisz te rangi bo ten post też powinien iść do kosza

Z jakiej racji post do kosza skoro to całkiem inne pytanie w całkiem innym temacie?

Dublowanie to pisanie dwóch tych samych kopiuj-wklej rzeczy w innych miejscach, a nawet jeśli treść jest inna lecz chodzi o to samo to też. W tym przypadku tam nie dostałem odpowiedzi dlaczego, a temat został zaznaczony jako rozwiązany dlatego to moje konkretne pytanie w drugim innym temacie było w pełni uzasadnione

Swoją drogą to według mnie Admin i moderacja ocenia co jest "iść do kosza" lub "nie iść do kosza". Nie możesz mi tego pisać jako taki sam użytkownik jakim jestem Ja. Szczególnie, że w temacie o 4K i innych także jeszcze ani razu nie dostałem ostrzeżenia ani pouczenia publicznego / prywatnego tak więc to nie moja wina, że moje posty poleciały razem z całym tematem / wątkiem lub rozmową czy daną ilością postów wysłanych w konkretnym czasie tym bardziej, że widziałem iż inni dostali ostrzeżenia słowne na forum nie raz i nie dwa Nie muszę przytaczać za co, kiedy i kto. Ja jestem czysty i miałem prawo nie wiedzieć i być zdezorientowany dlatego kto pyta nie błądzi, a takie pisanie uszczypliwe / poprawiające celowe lub nie celowe z Twojej strony to brak stosowania się do "Netykiety" tak bardzo przez Ciebie wspominanej

Btw. Dziękuje za wyjaśnienie! Teraz już wszystko wiem.

Na poniższy Twój post nie odpowiadam bo nie mam zamiaru spamować

--------------------------------------------------------------

Fiber Power 500 Mb/s - Compal | Connect Box / AP = Asus RT-N18U

Tytan
Tytan
1975 979 157

Ode mnie dostałbys jeszcze dodatkowo warna za to cytowanie 

-----
Trolli już nie widać?
Znakomicie!
Zawodowiec
150 31 7

@GMateuszA gdzie jest lista punktów co i za co dostajemy?

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja
-----------------
Internet T-mobile
60/10Mb