UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Techniczna strona forum

ROZWIĄZANE
Highlighted
Zawodowiec
144 31 5

Zdjęcia użytkownka

Taka rzeczy jak zdjęcia użytkownika powinna być schowana i tak ona nic nie wnosi i nie przekierowuje, do tematu wiec dla mnie jest to bezużyteczne. Jest jeszcze wiele nie dociągnięć na tym forum czas zabrać się do pracy.

Przechwytywanie.PNG

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja
-----------------
Internet T-mobile
60/10Mb
5 ODPOW. 5
Zawodowiec
221 101 5

Re: Zdjęcia użytkownka

@vdsl2napisał(a):

Taka rzeczy jak zdjęcia użytkownika powinna być schowana i tak ona nic nie wnosi i nie przekierowuje, do tematu wiec dla mnie jest to bezużyteczne. Jest jeszcze wiele nie dociągnięć na tym forum czas zabrać się do pracy.

Zgadzam się, według mnie widoczne wyświetlane zdj danego usera powinny zniknąć z profilów.

--------------------------------------------------------------

Fiber Power 250 Mb/s - Ubee Evw3226

Zawodowiec
144 31 5

@Remix151Wiem ale tez widze trochę fajnych rzeczy w porównaniu z innym forum ale możemy to wszystko dopracować wspólnie więc do dzieła @Kamil

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja
-----------------
Internet T-mobile
60/10Mb
GDA
Pan Abonent ;-)
1259 646 103

@vdsl2napisał(a):

Czy jedyną twoją aktywnością w społeczności jest i będzie zajmowanie się takimi błahymi sprawami?

Nie chcesz mieć zdjęć w profilu to je usuń lub załóż sobie "prywatny album" i je ukryj

ukryte.JPG

---
W internecie możesz być tym kim zechcesz.
Jednak dziwne jest to, że większość ludzi wybiera bycie debilem ...
Zawodowiec
144 31 5

@GDAnapisał(a):

@vdsl2napisał(a):

Czy jedyną twoją aktywnością w społeczności jest i będzie zajmowanie się takimi błahymi sprawami?

Nie chcesz mieć zdjęć w profilu to je usuń lub załóż sobie "prywatny album" i je ukryj

ukryte.JPG

To nie jest rozwiazanie do tego tematu jak dla ciebie są to błache rzeczy to można jak dla mnie zamknąć te forum.

-----------------
Internet T-mobile
60/10Mb
GDA
Pan Abonent ;-)
1259 646 103

Odpowiedz mi na jedno pytanie - jesteś abonentem UPC?

---
W internecie możesz być tym kim zechcesz.
Jednak dziwne jest to, że większość ludzi wybiera bycie debilem ...