UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Techniczna strona forum

ROZWIĄZANE
Highlighted
Omnibus
274 115 8

Źle działające skalowanie stylu forum / tekstu / podpisu - naprawicie?

Witam, chciałbym coś pokazać:

Tak wygląda u mnie koniec tekstu w poście napisanym przeze mnie i mój podpis

A tak wygląda już podczas edytowania wiadomości gdy przeglądamy komentarze niżej przy edycji:

Jak widać tekst końca wiadomości w jednym i drugim przypadku jest tak samo skalowany i kończy się w tym samym miejscu, ale tekst podpisu jest źle skalowany i już widać, że nie mieści się i przechodzi o linię niżej

A tak to wygląda na telefonie:

Fajnie gdyby podpis był skalowany. Czyli jeśli w podpisie jest 15 znaków w jednej linii, to podczas edycji, na telefonie wszędzie powinno pokazywać 15 znaków w jednej linii zamiast przeciągać podpis na 2 lub 3 linie. Na telefonie po prostu powinno zmniejszać tekst podpisu by się mieścił jak w originale na stronie internetowej w PC.

--------------------------------------------------------------

Fiber Power 250 Mb/s - Compal l Connect Box

3 ODPOW. 3
Tytan
Tytan
1891 949 146

Re: Źle działające skalowanie stylu forum / tekstu / podpisu - naprawicie?

Marnujesz się chłopaku

Musisz zalogować się do tworcy forum https://www.lithium.com i tam najlepiej im zgłaszać poprawki - będą wdzięczni 

---
"Inteligentny wszystko zauważa.
Głupi wszystko komentuje".
Omnibus
274 115 8

@GDAnapisał(a):

Marnujesz się chłopaku

Musisz zalogować się do tworcy forum https://www.lithium.com i tam najlepiej im zgłaszać poprawki - będą wdzięczni 

Różnica jest taka, że za pisanie do bezpośrednio dla Lithium musiałbym mieć płacone A dla UPC mogę za darmo w ramach tego, że jestem ich abonentem i również użytkownikiem forum. Ja bym chciał mieć forum poprawiane w ramach możliwości i rozsądku A czy UPC Polska chcę mieć lepsze forum z poprawkami i bez błędów i niedoróbek? Nie wiem, jeśli tak to samo UPC zgłosi się do Lithium o zmiany

No i nie wspominam, że gdybym napisał na forum itd Lithium to dla nich moje sugestie miały by bardzo mały priorytet by to zmienić, a jeśli zmienic to nie tak szybko. A jak UPC dam im znać no to myślę, że wykażą się większym zainteresowaniem

--------------------------------------------------------------

Fiber Power 250 Mb/s - Compal l Connect Box

Zawodowiec
150 31 7

@Remix151Jak obserwuje, to wiele rzeczy trzeba poprawić, ale nie widze jakiegokolwiek zainteresowania ze strony zespołu Społeczności. 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja
-----------------
Internet T-mobile
60/10Mb