UPC
anuluj
Pokazywanie wynik贸w dla聽
Zamiast tego wyszukaj聽
Czy mia艂o to oznacza膰:聽

Techniczna strona Spo艂eczno艣ci

ROZWI膭ZANE
Highlighted
Zawodowiec
138 26 3

Edycja postu馃啒

Jak przygl膮dam si臋 to edycja postu mo偶na wykonana, kiedy mi si臋 zachce, a powinno by膰 ograniczone czasowo do 24 godzin.

Je艣li podoba Ci si臋 moja odpowied藕, daj mi lajka.Za艂o偶y艂e艣 temat i kto艣 Ci pom贸g艂 ? Oznacz najlepsz膮 odpowied藕 jako rozwi膮zanie Dla mnie to najlepsza motywacja
-----------------
Internet T-mobile
60/10Mb
10 ODPOWIEDZI
Moderator
414 289 38

Re: Edycja postu

Czemu tak uwa偶asz? A tak w og贸le nie wiem czy da艂oby si臋 zaimplementowa膰 tak膮 funkcjonalno艣膰 na forum.

Zawodowiec
138 26 3

@GMateusznapisa艂(a):

Czemu tak uwa偶asz? A tak w og贸le nie wiem czy da艂oby si臋 zaimplementowa膰 tak膮 funkcjonalno艣膰 na forum.

My艣l臋, 偶e jest taka mo偶liwo艣膰 zaimplementowa膰 na tym forum, bo Lithium na to pozwala, a na wszystkich forach jest ograniczenie czasowe na edycje.

Je艣li podoba Ci si臋 moja odpowied藕, daj mi lajka.Za艂o偶y艂e艣 temat i kto艣 Ci pom贸g艂 ? Oznacz najlepsz膮 odpowied藕 jako rozwi膮zanie Dla mnie to najlepsza motywacja
-----------------
Internet T-mobile
60/10Mb
Moderator
414 289 38

Ok dzi臋ki za sugesti臋. Przemy艣limy temat.

Naukowiec
949 306 36

@vdsl2

NIE!!! Po co Ci ograniczenie czasowe edycji? Niech zostanie jak jest. Odwiedzam jeszcze jedno forum gdzie tej czasowej edycji nie ma i nikt nie widzi problem贸w.

https://zanimnapiszesz.info
Zawodowiec
138 26 3

@MrPepkaDla mnie to powinno, by膰 jak na przyk艂ad po usuwam, tre艣膰 z postu to b臋d膮 mieli spora pracy Moderatorzy. 

-----------------
Internet T-mobile
60/10Mb
Naukowiec
949 306 36

Prosz臋 Ci臋. W艂a艣nie po to najcz臋艣ciej odwiedzam to forum bo nie ma 偶adnego ograniczenia czasowego edycji.

Zawodowiec
138 26 3

Je偶eli to jest dla ciebie wa偶ne jak brak ograniczenia czasowego edycji posta, a nie pomoc na forum czy wy艂apywanie b艂臋d贸w w dzia艂aniu forum. Jak widze jest sporo do poprawienia. 

-----------------
Internet T-mobile
60/10Mb
Naukowiec
949 306 36

Nie jest wa偶ne, ale w czym Ci to przeszkadza? Przecie偶 nikt nie edytuje post贸w po kilku dniach (a ju偶 na pewno nie po to aby przekr臋ci膰 informacje).

Omnibus
223 68 3

Jest widoczne, kiedy post zosta艂 zmieniony , wi臋c po co ograniczenie?

Zawodowiec
138 26 3

Przegl膮da艂em te inne forum" MS" i jednak jest tam ograniczenie mo偶liwo艣膰 edycji posta.

-----------------
Internet T-mobile
60/10Mb