UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Techniczna strona Społeczności

Użytkownik
2 0 0

Przedwczesne rozwiazanie umowy

Dzień dobry, spotkała mnie sytuacja ze przeprowadzam się do miejscowości w której upc nie dysponuje swoimi usługami. Umowa obowiązuje na jeszcze ponad rok. Chciałbym się zapytać czy w takie sytuacji mogę liczyć na rozwiązanie umowy bez żadnej kary finansowej ?

7 ODPOWIEDZI
GDA
Pan Abonent ;-)
790 444 37

Re: Przedwczesne rozwiazanie umowy

Niestety nie ma takiej możliwości.

Ale możesz spróbować poszukać nowego abonenta który przejmie Twoją umowę

https://pytania.upc.pl/?q=fact_1006858

---
UPC MediaModuł CI+ | Horizon HD H/S | Connect Box
Fiber Power 250 Mb/s | Pakiet Select | HorizonGO | Mega Sport | Canal+ Select
Użytkownik
2 0 0

przy podpisywaniu umowy (10 miesięcy temu) konsultant w salonie powiedział że obecnie dużych kar nie stosują I że co najwyżej mogą mi Dac karę około 100 zł, A w większości przypadków w przypadku zmiany miejsca zamieszkania odstępują od kary. Czy dałem się zrobić w tak zwanego balona i mam oczekiwać ponad tysięcznej kary ?

Highlighted
Wykładowca
774 401 42

No niestety raczej kara nie będzie wynosić 100zł Ale poczekaj aż ktoś z moderatorów odpiszę...Może będą mogli Ci pomóc  

Pozdrawiam
Omnibus
237 48 6

@sobol_12konsultanci z reguły dużo mówią. Możesz sobie wyliczyć kare z umowy ewentualnie płacić co miesiąc abonament dopóki nie znajdziesz chętnego na cesję.@@GDA

CI+ | SELECT HD | FP 120 Mb | FilmBox , Cinemax|
GDA
Pan Abonent ;-)
790 444 37

Nie ma żadnej kary za zerwanie umowy.

Jedyną konsekwencją jest zwrot ulg jakie zastosowalo UPC dając promocje a Ty zrywajac ja nie dopelniles warunków.

Niestety umowy należy dotrzymywac i nie ma co się obrażać.

---
UPC MediaModuł CI+ | Horizon HD H/S | Connect Box
Fiber Power 250 Mb/s | Pakiet Select | HorizonGO | Mega Sport | Canal+ Select
Moderator
4 5 1

@sobol_12 wyślij mi proszę w prywatnej wiadomości dane, które pozwolą na identyfikacje konta abonenckiego w naszym systemie (ID klienta + imię i nazwisko). Zweryfikuję sprawę i dam Ci odpowiedź. 

Moderator
4 5 1

@sobol_12, UPC Polska w każdym przypadku, gdy istnieją ku temu techniczne możliwości, spełnia wnioski Abonentów o zmianę miejsca świadczenia usług. Warunkiem jest jednak, by lokal, do którego chcesz przenieść usługi był objęty siecią telekomunikacyjną UPC. Umowa Abonencka (na którą została wyrażona zgoda wraz z upustem na abonament), jest zawierana na adresie, gdzie świadczymy Ci usługi. Regulamin nie określa, że przy zmianie miejsca zamieszkania odstępujemy od naliczenia dodatkowych kosztów. 

Wiadomo, że czasem są takie sytuacje losowe, których nie planujesz, a są powodem konieczności rozwiązania umowy. W pierwszej kolejności najlepiej znaleźć osobę, która mogłaby przejąć Twoje warunki promocyjne. Jeśli takiej możliwości nie ma, to składasz rezygnację i liczysz się z naliczeniem kosztów czyli zwrotu ulg pozostałych do końca okresu zobowiązania. Podaj proszę dane, na podstawie których będę mogła zweryfikować sprawę dokładniej.