UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Techniczna strona Społeczności

ROZWIĄZANE
Highlighted
Zawodowiec
251 110 6

Zaakceptuj jako rozwiązane = Można dawać sobie?

Witam, według mnie samodzielnie dawanie sobie "zaakceptuj jako rozwiązane" itd powinno być zablokowane.

Tak samo jak nie można dawać samemu sobie polubień postów, tak samo cała reszta łącznie z powyższym co napisałem też powinna być zablokowana

--------------------------------------------------------------

Fiber Power 250 Mb/s - Ubee Evw3226

18 ODPOWIEDZI
GDA
Pan Abonent ;-)
791 444 37

Re: Zaakceptuj jako rozwiązane = Można dawać sobie?

Przecież jesteś autorem tego tematu więc skoro pytasz to masz szansę oznaczyć odpowiedź za satysfakcjonująca jako rozwiązanie Twojego problemu

---
UPC MediaModuł CI+ | Horizon HD H/S | Connect Box
Fiber Power 250 Mb/s | Pakiet Select | HorizonGO | Mega Sport | Canal+ Select
Wykładowca
774 401 42

Poważnie? Nparawde nie masz ważniejszych rzeczy na głowie?

Przecież to tylko statystyki...

Pozdrawiam
Zawodowiec
251 110 6

@GDAnapisał(a):

Przecież jesteś autorem tego tematu więc skoro pytasz to masz szansę oznaczyć odpowiedź za satysfakcjonująca jako rozwiązanie Twojego problemu

Nie powinno wtedy tego pokazywać tutaj:

Według mnie sens pokazywania tego jest jeśli ktoś uznał nasz post i wiadomość za rozwiązanie. A nie tak, że samemu stworzę 50 tematów i 50 własnych zaakceptowanych rozwiązań i będzie mi wyświetlać przy postach 50 zielonek

@Marcinosrnapisał(a):

Poważnie? Nparawde nie masz ważniejszych rzeczy na głowie?

Przecież to tylko statystyki...

Jak widać

Tylko statystyki... ale skoro już są to niech działają i funkcjonują poprawnie oraz sprawiedliwie

Tak poważnie to staram zgłaszać się wszystkie błędy, pierdółki itd itp na forum, te mniejsze i te większe bo każda z nich indywidualnie wpływa na ocenę forum w mniejszym lub większym stopniu

--------------------------------------------------------------

Fiber Power 250 Mb/s - Ubee Evw3226

Wykładowca
774 401 42

@Remix151 skoro sam sobie rozwiązałeś to i masz jednego zielonego  

Gratulację

Pozdrawiam
GDA
Pan Abonent ;-)
791 444 37

Kto jak nie Ty sam masz decydować o tym że rozwiązanie które ci zaproponowano jest tym które uznajesz za satysfakcjonujące.

Ale rzeczywiście nie powinno to dotyczyć swojego postu tylko postów innych userow- ty jako autor tematu przyznajesz rozwiązanie komuś kto je podał

---
UPC MediaModuł CI+ | Horizon HD H/S | Connect Box
Fiber Power 250 Mb/s | Pakiet Select | HorizonGO | Mega Sport | Canal+ Select
Moderator
393 267 36

Przedyskutujemy temat z @Kamil co do działania tej opcji. Dzięki za wasze uwagi. 

Menedżer Społeczności
249 268 75

@Remix151 It's not a bug, it's a feature. 

Jako OP masz prawo oznaczyć odpowiedź na Twoje pytanie jako Zaakceptowane rozwiązanie, nawet jeśli jest to Twoja odpowiedź. My jako moderatorzy czuwamy nad tym, żeby nikt nie nabijał sobie Zaakceptowanych rozwiązań

--
Jeśli moja odpowiedź jest pomocna kliknij Zaakceptuj jako rozwiązanie, dzięki temu inni szybciej do niej dotrą
Specjalista
132 26 3

Ile można dać rozwiązań dla założonego jednego tematu, bo widze, to wiele. Czyli każda odpowiedz może być rozwiazaniem. To kolejny błąd na forum.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.Założyłeś temat i ktoś Ci pomógł? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie Dla mnie to najlepsza motywacja
-----------------
Internet T-mobile
60/10Mb
Wykładowca
887 299 36

A dlaczego to błąd? Jeśli ktoś sam wpadł na rozwiązanie to może oznaczyć swój post gdzie opisze jak doszedł do rozwiązania jako rozwiązanie. I w czym widzisz problem?

https://zanimnapiszesz.info
Specjalista
132 26 3

@MrPepka A ile widzisz tu rozwiazań ?Jedno czy wiecej tutaj ?

Przechwytywanie.PNG

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.Założyłeś temat i ktoś Ci pomógł? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie Dla mnie to najlepsza motywacja
-----------------
Internet T-mobile
60/10Mb
Moderator
393 267 36

Rozwiązań może być wiele co jest logiczne. Wszystko pozostałe wyjaśnił @Kamil w swojej wypowiedzi powyżej.

Wykładowca
887 299 36

Nie rozumiem. Są dwa posty oznaczone jako rozwiązane. I co dalej?

Specjalista
132 26 3

@GMateuszNie jest to logiczne że kazda odpowiedż mozna zanaczyć jako rozwiazaniem? Powinno być jedno rozwiazanie a nie wiele w tym samym temacie co mozna trafić na wlasciwe rozwiazanie pierwszy raz spotykam sie na coś takiego.

@MrPepkaczyli jest to poprawne dla Ciebie?

-----------------
Internet T-mobile
60/10Mb
Wykładowca
887 299 36

@vdsl2napisał(a):

@MrPepkaczyli jest to poprawne dla Ciebie?

@vdsl2

Co jest dla Ciebie nielogiczne? Na jeden problem może być wiele rozwiązań. A jak przykładowo jakaś gra nie będzie mogła się uruchomić u Ciebie? Też może być wiele przyczyn i rozwiązań prawda? Tak jest to poprawne dla mnie.