UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Telefon UPC

ROZWIĄZANE
Highlighted
Innowator
25 12 1

Błedne wyświetlanie numeru telefonu

Nie wiem, czy to wina urządzenia czy usuługi, ale zanim zacznę się przedzierać przez grubaśną instrukcję telefonicznego aparatu wolę najpierw potwierdzić, czy to rzeczywiście konieczne.

A problem mam taki, że jakoś od tygodnia telefon mi zwariował. O ile numery rozmówców wpisanych do pamięci wyświetlane są normalnie, to nadchodzące nieznane połączenia widzę teraz nie dość, że z kodem kraju i miasta z przodu to jeszcze podwójnie, co oznacza że na małym wyświetlaczu przewija mi jedenolity ciąg ponad 20 cyfr.  Przy problemach ze wzroikiem nie jest to komfortowa ani czytelna sytuacja.

A dodatkowo i niespodziewanie załączyła się usuługa poczty głosowej, - choć nie zamawiałem ani nawet nie wiem, jak odsłuchać wiadomości, które już kilka osób podobno mi zostawiło.

.

o-ooo-oo-ooo-o-o

Dżentelmen to ktoś, kto potrafi grac na akordeonie, ale tego nie robi.
4 ODPOW. 4
Omnibus
233 73 5

Re: Błedne wyświetlanie numeru telefonu

Ciekawe, bo mam chyba to samo, albo podobnie. Po dłuższym nieużywaniu telefonu podłączyłem nowy, ale taki sam model jak wcześniej i obecnie wyświetla numer kierunkowy kraju i właściwy numer nie mieści się. Nawet nie wiem jak podejrzeć ostatnią cyfrę. Wcześniej 0048 nie wyświetlało się. W instrukcji telefonu nic na ten temat nie mam.

500 +250 Mb/s, Asus AC 766 Mb/s +karta AC usb, Horizon Max PVR i 11-ki +Cisco PVR, Pakiet bezpieczeństwa
Innowator
25 12 1

Sorry bro, ale nie pomogę. U mnie po kilku dniach wszystko samo wróciło do normy.

o-ooo-oo-ooo-o-o

Dżentelmen to ktoś, kto potrafi grac na akordeonie, ale tego nie robi.
Nauczyciel
561 391 48

Czy problem występuje za każdym razem czy tylko gdy wdzwania się jakiś określony operator ?
Wygląda mi to na błędny dial plan który poczęści odpowiada za usługę CLIP.
Problem może występować u operatora z którego ktoś się wydzwania albo na ustawieniu centrali UPC.

Zaznaczam że sytuacja którą opisujesz z założenia nie jest traktowana jako błędne działanie usługi bądź awaria ponieważ sama identyfikacja odbywa się prawidłowo.

-------------------------------------------
Nie jestem nauczycielem, nie jestem wsparciem technicznym. Jak się nie znasz to skontaktuj się z kimś kto się zna i za odpowiednie wynagrodzenie zrobi wszystko tak jak powinno być.

hosting
Inspirator
9 1 1

U mnie też jak dzwoni numer, który nie jest wpisany w książce adersowej to zawsze wyświetla na początku 0048 i cały ciąg cyfr numeru wyświetla się dwukrotnie. Dzieje się to niezależnie czy to numer komórkowy czy stacjonarny. Mam tak od dłuższego czasu i utrudnia to szybki odczyt numeru.