UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Telefon UPC

ROZWIĄZANE
Highlighted
Omnibus
299 116 8

Jak dowiedzieć się ile zapłacę za to połączenie?

Witam, tak jak w temacie. Jak dowiedzieć się ile zapłacę za to połączenie?

Przykład:

UPC TEL.png

Mogę sprawdzić czas, datę połączenia oraz numer. typ połączenia ale jak dowiedzieć się teraz ile za to połączenie zapłacę przy następnym rachunku?

--------------------------------------------------------------

Fiber Power 500 Mb/s - Compal | Connect Box / AP = Asus RT-N18U

10 ODPOW. 10
Innowator
11 4 1

Re: Jak dowiedzieć się ile zapłacę za to połączenie?

@Remix151napisał(a):

Witam, tak jak w temacie. Jak dowiedzieć się ile zapłacę za to połączenie?

Przykład:

UPC TEL.png

Mogę sprawdzić czas, datę połączenia oraz numer. typ połączenia ale jak dowiedzieć się teraz ile za to połączenie zapłacę przy następnym rachunku?

Stacjonarne w Polsce i w UE masz za darmo, w Polsce jak dzwonisz na komórkę też za darmo ale plącisz za komórkę jak dzownisz za granice

Omnibus
299 116 8

@DonCabezanapisał(a):

Stacjonarne w Polsce i w UE masz za darmo, w Polsce jak dzwonisz na komórkę też za darmo ale plącisz za komórkę jak dzownisz za granice

Problem jest taki, że nawet nie wiem do jakiego kraju należy przykładowo ten nr który pokazałem i czy to jest komórka czy stacjonarny nr.

Według mnie w podglądzie zużycia powinno pisać od razu czy połączenie było płatne czy nie i powinno pisać, że 0,00 ZŁ lub np 7,42 ZŁ za każde osobne połączenie wykonane.

Innowator
11 4 1

@Remix151napisał(a):

@DonCabezanapisał(a):

Problem jest taki, że nawet nie wiem do jakiego kraju należy przykładowo ten nr który pokazałem i czy to jest komórka czy stacjonarny nr.

Według mnie w podglądzie zużycia powinno pisać od razu czy połączenie było płatne czy nie i powinno pisać, że 0,00 ZŁ lub np 7,42 ZŁ za każde osobne połączenie wykonane.

To nie wiesz do kogo dzwoniłeś?? Może dowiedz się od kogo masz ten numer, nr jest do jakiegoś serwisu, może to byś stacjonarny ale żeby było za darmo to musi być w UE

Omnibus
299 116 8

@DonCabezanapisał(a):

@Remix151napisał(a):

@DonCabezanapisał(a):

To nie wiesz do kogo dzwoniłeś?? Może dowiedz się od kogo masz ten numer

Przyszło Tobie do głowy, że ten telefon wykonała inna osoba niż Ja i właśnie chciałbym się dowiedzieć przykładowo?

Takim pisaniem nic nie wnosisz do tematu.

@GMateusz  Może wiesz czy w jakiś sposób jestem w stanie przed zapłaceniem rachunku sprawdzić ile zapłace lub nie zapłacę za dane połączenie?

Wchodząc sobie w konta Plusa, Play itd mam od razu wypisane ile każde połączenie wyniosło i czy jest to 0, 00 ZŁ czy jakiś koszt został naliczony, a tutaj tylko widać, że było dzwonione ile czasu itd i koniec bez tego w sumie najważniejszego czyli kosztów.

Chyba, że UPC nie podaje żadnych kwot jeśl one wynoszą 0, 00 ZŁ i dlatego nic nie pokazuje, a w chwili gdy już jest jakiś koszt to się wtedy wyświetla. Nie wiem, dlatego dopytuję.

Według mnie zawsze powinno pisać i informować.

Tytan
1029 593 86

813813813 albo czat, najłatwiejszy i najszybszy sposób aby uzyskać odpowiedź na twoje pytanie

-------------------------------------------

hosting
Nauczyciel
537 143 24

@Remix151, wejdź na stronę: http://www.halonet.pl/cennik

W pole "Numer docelowy" wpisz ten, który chcesz ustalić, po cenie dojdziesz, czy to komórka, czy stacjonarny. Tak na przyszłość

Rzuciłam okiem i 00 800 wskazuje na infolinię międzynarodową.

Innowator
11 4 1

Nauczyciel
537 143 24

W cenniku każdego operatora numery 00800 mają osobną kategorię cenową, są inaczej rozliczane niż zwykłe miedzynarodowe.

Tytan
1439 822 568

@Remix151 UPC posiada odpowiednią aplikację, w której da się sprawdzić to o co pytasz, jednakże nie wiem nawet czy konsultanci na infolinii mają do niej dostęp, ale zakładam, że dział ogólny tak, oni w końcu w głównej mierze zajmują się kwestiami rozliczeniowymi.

---------------------------------------

Przestrzegaj Zasad Społeczności UPC, a będziemy żyli w zgodzie.

Zawodowiec
168 36 9

+800 to jest kierunkowy do międzynarodowej linii telefonicznej VoIP (chyba z cisco jak mnienam). Jest właśnie osobna rubryka do tego z cennikiem.

Connect Box 250/20 Mb/s || Horizon select TV DVR + multiroom TV mediaobox || minuty do wszystkich MAX