UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Telefon UPC

Highlighted
Specjalista
51 7 1

Pakiet Junior Telefonia komórkowa

Czy UPC wycofało ten pakiet z oferty? Znaleźć go nie mogę. Z góry dzięki za info. 

Tagi (1)
8 ODPOW. 8
Highlighted
Moderator
37 2 5

Re: Pakiet Junior Telefonia komórkowa

Cześć @anduanmix 

w cenniku znalazłem usługę Junior (pakiet 100 minut i 1GB internetu) ale nie ma na niego żadnej promocji, więc cena jest spora.

Oferty są na pakiety Smart, Comfort i Vip.

Pozdrawiam

Michał

Highlighted
Specjalista
51 7 1

Dziś na czacie uzyskałem info, że pakiet ten został wycofany. Nie kumam. Dla mnie idealny do Smart zegarka. 

Highlighted
Tytan
Tytan
2336 1039 193

@anduanmix napisał(a):

Nie kumam. Dla mnie idealny do Smart zegarka. 

no patrz, a UPC sie to nie opłacało no!

-----
Mediamoduł CI+| Giga Connect Box | Horizon BOX | Horizon GO | Horizon TV
Highlighted
Specjalista
51 7 1

No patrz innym się opłaca dlatego skorzystam z oferty konkurencji.

//Cześć wypowiedzi została usunięta ze względu na naruszenie Zasad Społeczności UPC.

Highlighted
Moderator
166 64 46

@anduanmix ,

niektóre z naszych ofert promocyjnych mają ograniczenie czasowe pod kątem ich dostępności.

Na Społeczności nie prowadzimy sprzedaży usług, dlatego proponuję kontakt z naszą Infolinią, gdzie nasi konsultanci postarają się znaleźć ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.

P.S. @GDA i @anduanmix - ostrzeżenie. Proszę o przestrzeganie Zasad Społeczności UPC i wszelkiego rodzaju złośliwości zachowajcie dla siebie. W innym wypadku posypią się bany.

Pozdrawiam

Adrian

Moderator Społeczności UPC

Highlighted
Użytkownik
2 0 0

Witam..Jestem posiadaczem tego pakietu .Mam pytanie odnośnie pakietu danych(1GB).Czy nie wykorzystane bajty z poprzedniego miesiaca przechodzą na następny?Tydzień temu przekroczyłem limit(1GB) więc powinienem mieć ograniczenie prędkosci do 32 kb/s. a nic takiego nie nastąpiło.Czy w tym pakiecie faktycznie jest 1GB internetu a nie przypadkiem 2GB?

Highlighted
Zawodowiec
284 45 12

@roberto51 

Powinno być ograniczenie do 32kb/s

Jeżeli nie ograniczyło to tylko pozostaje się cieszyć

Highlighted
Użytkownik
2 0 0

Niby tak z tym ,ze gdy otrzymałem kartę SIM i ją  zainstalowałem w telefonie to miałem od razu zaznaczone ,ze po przekroczeniu 2GB ,internet zwolni..Sam zmieniłem na 1GB aby moc kontrolować zuzycie danych,ale po przekroczeniu 1GB nic się nie dzieje. Stąd moje pytanie czy oficjalnie jest 1GB a praktycznie więcej np.2GB?.