UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Telefon UPC

ROZWIĄZANE
Pracuję w UPC
5 6 0

Telefon stacjonarny - niedoceniana usługa?

Zainspirował mnie do napisania tego postu głos jednej z klientek UPC. W zupełności zgodny z moją opinią.

Jedną z mniej docenianych, odnoszę wrażenie, usług UPC jest telefonia stacjonarna.

O ile UPC może się ścigać z innymi operatorami w kwestii jakości Internetu i telewizji, tak pakiet Minuty Do Wszystkich Max uważam za najlepszą ofertę telefoniczną na rynku. Ta telefonia to dla mnie optimum. Nielimitowane rozmowy z prawie każdym, korzystne ceny usługi samodzielnej i niemalże bezcen, jeśli dołączyć ją do pakietu telewizji i Internetu.

Play Playem, niech sobie istnieje i współpracuje z kim chce, także z UPC. UPC Phone była fajna, ale nie będę po niej płakał. Ważną (dla mnie) usługą UPC, z której korzystam i która mam nadzieję, nie zostanie wyparta przez popularną w ostatnich dekadach telefonię komórkową, a zostanie w ofercie jak najdłużej, jest telefon. Musi być na biurku i ze skręconym kablem od słuchawki.

29 ODPOW. 29
-
Nie dotyczy
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Re: Telefon stacjonarny - niedoceniana usługa?

@Diaboł ale wiesz, że masz w opisię "Pracuję w UPC" ?   

Muszę się jednak z tobą zgodzić, przy mojej promocji za tą usługę wychodzi mi jakieś 11zł. I no limit.

Pracuję w UPC
5 6 0

Wiem. I jest to opinia i pracownika, i użytkownika, którym byłem już wcześniej.

-
Nie dotyczy

A to przepraszam zabrzmiało nieco inaczej...ale przejdźmy do meritum. Jeszcze raz podkreślam, że to świetna usługa szczególnie dla osób przyzwyczajonych do telefonów stacjonarnych. 

Specjalista
40 20 5

Ja korzystam ze stacjnarnego w UPC. Trochę rozmów (pakiet 60 min niestety) a przede wszystkim fax.

Tytan
1995 796 70

@Diaboł

Udostępnijcie jeszcze dane konta SIP każdemu kto będzie chciał WASZ telefon na własnej bramce.

Z drugiej strony mógłbyś mi odpowiedzieć, dlaczego tego nie robicie?

.........................................................................................................................................................................................................To co prezentuję w moich postach jest moją opinią - to co w nich zawarte, każdy stosuje na własną odpowiedzialność.
Ekspert
114 27 3

Zastanawia mnie tylko czemu sa tak tworzone oferty ze abonentom "wciska" sie usluge telefoniczna choc jej nie potrzebuja.

--
Pakiet Horizon Max z nagrywarką | Fiber Power 120 Mb/s | Minuty do wszystkich Max
Tytan
1995 796 70

@Pshemco

Przecież nikt Cię nie zmusza do korzystania z takiej oferty - zawsze możesz wziąć usługę podwójną i płacić większy abonament (w tej samej kategorii wyboru usługi).

Mój przykład:

- 3 usługi, cena za wszystko 109 zł

- 2 usługi (telewizja i net) cena była proponowana 119 zł

Płacić więcej kasy za gorszą usługę?

A z drugiej strony, czy cena za tego fona full do wszystkich (w mojej usłudze) jest wygórowana - skoro na komórkach obecnie oszczędzamy z żoną miesięcznie nawet i 100 zł?

.........................................................................................................................................................................................................To co prezentuję w moich postach jest moją opinią - to co w nich zawarte, każdy stosuje na własną odpowiedzialność.
Ekspert
114 27 3

@KOCUREK1970 napisał(a):

@Pshemco

Przecież nikt Cię nie zmusza do korzystania z takiej oferty - zawsze możesz wziąć usługę podwójną i płacić większy abonament (w tej samej kategorii wyboru usługi).

Mój przykład:

- 3 usługi, cena za wszystko 109 zł

- 2 usługi (telewizja i net) cena była proponowana 119 zł

Płacić więcej kasy za gorszą usługę?

A z drugiej strony, czy cena za tego fona full do wszystkich (w mojej usłudze) jest wygórowana - skoro na komórkach obecnie oszczędzamy z żoną miesięcznie nawet i 100 zł?

Niestety biorac dekoder horizon nie ma mozliwosci podpisania umowy tylko na dwie uslugi. Promocje sa tak konstruowane zeby abonent "wzial" 3 uslugi a nie dwie bo to logicznie sie bardziej oplaca mimo ze z tej trzeciej w ogole nie korzysta. UPC moze sie wtedy pochwalic ze iles tam osob korzysta z uslugi telefonicznej choc defakto z niej nie korzysta :-)

--
Pakiet Horizon Max z nagrywarką | Fiber Power 120 Mb/s | Minuty do wszystkich Max
Tytan
1995 796 70

@Pshemco

"Niestety biorac dekoder horizon nie ma mozliwosci podpisania umowy tylko na dwie uslugi."

Jak nie ma:

https://www.upc.pl/pdf/upc_regulamin_promocji_twoj_happy_home_xi_2017-1_od20170908.pdf

Masz tam Horizona z internetem, lub Horizona z fonem.

Ekspert
114 27 3

@KOCUREK1970 napisał(a):

@Pshemco

"Niestety biorac dekoder horizon nie ma mozliwosci podpisania umowy tylko na dwie uslugi."

Jak nie ma:

https://www.upc.pl/pdf/upc_regulamin_promocji_twoj_happy_home_xi_2017-1_od20170908.pdf

Masz tam Horizona z internetem, lub Horizona z fonem.

Przedluzajac umowe z UPC konsultant oznajmil mi ze nie ma takiej mozliwosci...

--
-
Nie dotyczy

Wniosek prosty - konsultant kłamał...

Tytan
1995 796 70

@Pshemco

Składaj reklamację (podnoś kwestię, że wprowadzono Cię w błąd) - podeprzyj sie owym linkiem.

A jesli NIE minęło więcej niz 14 dni od podpisania poprzedniej umowy, to ślij im odstąpienie od takiej umowy i negocjuj to z linka. 

Menedżer Społeczności
456 411 136

@Pshemco nagrywamy rozmowy, jak pewnie słyszałeś po dodzwonieniu się na infolinię. Sprawdzę tę sprawę.

--
Jeśli moja odpowiedź jest pomocna kliknij Zaakceptuj jako rozwiązanie, dzięki temu inni szybciej do niej dotrą
Pracuję w UPC
5 6 0

Najkrócej mówiąc: mocno zmieniłoby to sposób świadczenia usługi telefonicznej UPC w stosunku do obecnego na poziomie rewolucyjnym. To zmiana porównywalna z umożliwieniem podłączenia własnego modemu, ergo: mało prawdopodobna.

Co do ofert (casus Pshemco), to jak napisał KOCUREK1970, zrezygnować z telefonu można zawsze, inna sprawa, na ile to korzystne: oferta obejmująca dwie usługi zamiast trzech będzie trochę tańsza niż analogiczna z trzema, a przez okres wypowiedzenia (pełen miesiąc plus czas trwającego, w skrajnym wypadku – dwa miesiące bez jednego dnia) to abonament w stawkach nowych za dwie usługi plus za trzecią do czasu jej wyłączenia.

Jedna usługa zazwyczaj kosztuje mniej niż dwie, ale czy dwie już mniej niż trzy – to zależy od mnóstwa czynników (jakie usługi masz obecnie, za ile, o jakich parametrach, jaki status zobowiązania). W każdym wypadku może się to rozkładać nieco inaczej. I obowiązkiem przedstawiającego ofertę jest omówić różne opcje.

W konkretnej sprawie Pshemco – jak napisał Kamil, sprawa jest wyjaśniana.