UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Telefon UPC

ROZWIĄZANE
Highlighted
Użytkownik
1 5 0

UPC Phone - alternatywna aplikacja

Czy moglibyście udostępnić adres SIP, dane do logowania, itp tak aby móc korzystać z aplikacji firm trzecich np. Zoiper do usługi telefonu? Po wycofaniu UPC Phone nie można korzystać z telefonu inaczej niż przez fizyczny telefon stacjonarny, a mimo wszystko aplikacja w telefonie była bardzo wygodna. 

Tagi (3)
13 ODPOW. 13
Omnibus
233 73 5

Re: UPC Phone - alternatywna aplikacja

Też mi tego brakuje. Podróżuję trochę po świecie i apka oszczędzała mi setki złociszy. Jeśli faktycznie jest możliwość zastąpienia tego inną aplikacją to chętnie bym skorzystał. 

500 +250 Mb/s, Asus AC 766 Mb/s +karta AC usb, Horizon Max PVR i 11-ki +Cisco PVR, Pakiet bezpieczeństwa
Moderator
932 600 151

@brodacz @foxter11 przekazałem Wasze sugestie gdzie trzeba i wrócę do was jeśli będę mieć jakieś nowe informacje na ten temat.

Omnibus
233 73 5

Wielkie dzięki.
500 +250 Mb/s, Asus AC 766 Mb/s +karta AC usb, Horizon Max PVR i 11-ki +Cisco PVR, Pakiet bezpieczeństwa
Użytkownik
8 0 0

Przyłączam sie do pytania czy są nowe informacje??

Zawodowiec
111 33 9

Fajnie by było bo mi także mi ta appka ratowała przysłowiowe 4 litery w kraju spoza UE (akurat  byłem w Turcji) jak dzwoniłem do PL w ważnych sprawach  

Connect Box 250/20 Mb/s || Horizon select TV DVR + multiroom TV mediaobox || minuty do wszystkich MAX
Ekspert
91 22 1

I jak? Coś wiadomo w sprawie SIP?

Inspirator
10 3 0

Taaa za rok moze odpowiedz dostaniesz  "Sprawa w toku szybkim krokiem zmierza ku rozwinięciu potem już tylko zakończenie" wazne, że wątek "ROZWIĄZANO"

Omnibus
233 73 5

Dziwi mnie ta zwłoka, bo rozwiązanie problemu jest banalnie proste. Wystarczy podać klientowi parametry bramki. I każdy sam dobierze apkę, z której chce korzystać.

Może potrzebny tester?

Moderator
932 600 151

Dzięki za odświeżenie sprawy. Sytuacja wygląda tak, że nie możemy tych danych upubliczniać i zezwolić na korzystanie z zewnętrznych aplikacji.

Profesor
1620 418 83

@GMateusz

A czy można znać powód tego dlaczego nie możemy używać zewnętrznych aplikacji?

https://zanimnapiszesz.info
Adept
1 0 0

Co się stało z aplikacją UPC Phone? Dlaczego nie ma jej na google play

GDA
Pan Abonent ;-)
1259 646 103

oficjalny komunikat UPC brzmi:

Z uwagi na zmniejszającą się liczbę Klientów korzystających z aplikacji UPC Phone oraz na obniżenie opłat roamingowych za połączenia realizowane z krajów UE, podjęliśmy decyzję o wycofaniu UPC Phone z naszej oferty 31 maja 2017 roku.

---
W internecie możesz być tym kim zechcesz.
Jednak dziwne jest to, że większość ludzi wybiera bycie debilem ...
Inspirator
5 1 0

Mnie też to dziwi, że nie ma być adresu do konfiguracji zewnętrznych aplikacji VoIP jest oficjalna znika z rynku.

To było bardzo dobre rozwiązanie do odbierania połączeń przychodzących na numer stacjonarny czy też dzwonienia z numeru stacjonarnego przez smartfona czy tableta.

Najlepsze rozwiązanie dla małych firm gdyż można wykorzystać bramkę VoIP do odbioru połączeń w biurze, a numer nocne było wykorzystać domowy bez zakładania innego.