UPC
mégse
A következő eredményeinek megjelenítése: 
Helyette a következő keresése: 
Így értette? 

Televízió - Technikai segítség

MEGOLDVA
Highlighted
Kezdő tanácsadó
59 4 8

atv spirit

csak azt szeretném tudni,hogy a spiller2 mellet mi van az atv spirittel; az is ilyen drága?pedig az atv oda rakja át a jó műsorait.hesteg bochkor heti napló.szerintem arra is lenne néző.olvastam;hogy az indulásakor sznte mindenhol lessz.persze a upc nél az sem lessz.érdekes ugy látszik már a vodafone engedélyére várnak.vagy le......ják az ügyfeleket.

7 VÁLASZOK 7
Kezdő tanácsadó
59 4 8

Re: atv spirit

jó hir akit érdekel.atv spirit lessz a upc rendszerén. hamarosan.talán érdekli a upc az elöfizetők.kérése.

Kezdő tanácsadó
59 4 8

tegnapi info a híradó szerint 14.e az indulási időpont. 87-es csatorna. 

Kezdő tanácsadó
59 4 8

tegnapi info a híradó szerint 14.e az indulási időpont.

Fórumozó
2 0 0

Azt az információt kaptam, hogy az atv spirit csak a digital prémium előfizetőknek lesz elérhető akiknek mondjuk digital gold csomagjuk van vagy digital bronz azoknak csomagot kell váltaniuk, persze újabb egy év rablánc! Hát egy nagy büdös lószerszámot! Azt!

Kezdő tanácsadó
59 4 8

a digital gold digital bronz tavaly augusztusban megszünt.csak azoknak van akik erre kötöttek szerzödést anno.sajna a prémium csomagba tették a jobb csatornákat.mivel nállunk nincs más lehetőség átváltottam a hüség lejárta előtt.

Fórumozó
2 0 0

2018 augusztusában még a digital gold volt a legmagasabb tv csomag, fel sem ajánlottak digital premium csomagot. Na majd megkérdezem az úgyfélszolgálatot, hogy van-e arra lehetőség, hogy úgy módosítsk a csomagon, hogy az eredeti hűségidő ne változzon. Ha nincs az csak egy újabb inspiráció a szolgáltatóváltásra.

Új belépő
1 0 0

Felháborító, amit a UPC csinál...

Hűség lejárata előtt váltsak csomagot, és kezdjem előlről a hűségidőt.

És még a csomagom is drágább lett.

Elmehetnek oda, ahova gondolom..