UPC
mégse
A következő eredményeinek megjelenítése: 
Helyette a következő keresése: 
Így értette? 

Televízió - Technikai segítség

Highlighted
Új belépő
1 0 0

Tudja valaki,hol találom a Spíler 2-t?

50 VÁLASZ
Haladó fórumozó
4 1 0

Re: Tudja valaki,hol találom a Spíler 2-t?

Eddig csak  a TARR tv hálózatán látható, Remélem nem hiába válltottam Digiről  egy hete.Akkor ,ott határozottan igérték a Spíler 2-őt is!

Fórumozó
5 0 0

Bízom benne, hogy hamarosan lesz, mert nekem is ígérgettek, csak fizessek elő. Nekem még szerelőt is akartak küldeni, mert nem működik a műsor visszanéző funkció. Természetesen szerződéskötéskor kihangsúlyozták, hogy ez milyen marha jó... Persze nálunk nem működik, mert ***** a hálózatuk, de erről "nem akartak tudni".

Fórumozó
5 0 0

Tegnap (vasárnap 08.12) hívtam telefonon őket, akkor azt a tájékoztatást kaptam, hogy folynak az egyeztetések, de még semmi konkrétumot nem tudnak (ügyfélszolgálat).

Profi tanácsadó
434 66 58

Szia!

Per pill a Spiler 2 CSAK a Tarr Kft hálózatán van. Folynak a tárgyalások többek között a UPC-vel is, de nincs semmi konkrét info.

Üdv
Laci
Haladó fórumozó
6 3 0

Pedig jó lenne minél előbb dönteni, mert vasárnap már bajnoki meccs lesz. Egyébként elhatároztam, hogy arra a szolgáltatóra fogok váltani, ahol megtalálható a Spiler Tv 2. 3 évig csak ott lesz spanyol foci. Gondolom, ezt a UPC is figyelembe veszi. Antal

Profi tanácsadó
434 66 58

@bacskay33  írta:

Pedig jó lenne minél előbb dönteni, mert vasárnap már bajnoki meccs lesz. Egyébként elhatároztam, hogy arra a szolgáltatóra fogok váltani, ahol megtalálható a Spiler Tv 2. 3 évig csak ott lesz spanyol foci. Gondolom, ezt a UPC is figyelembe veszi. Antal

Szia!

Nem egyszerű ez a Spiler2 téma. Per pill még sehol sincs, egyedül a Tar Kft.nél érhető el. A progbléma alapvetően az hogy a TV2 nagyon "tűlfizette" magát a BL jogokkal és nagy gondban van emiatt. Ugyanis ha nem kér a csatornáért megfelelő összeget a kábelszolgáltatóktól akkor nagy bukta lesz neki. Túlvállalta magát a TV2 csoport. Az összeg amit kér meg túl magas, azt egyik kábeltévé szolgáltató sem hajlandó kifizetni érthető okokból, ugyanis azt kénytelen lenne áthárítani az előfizetőkre, ami több száz Ft havonta, csak a Spiler2 miatt. Szóval most patthelyzet alakult ki. A UPC és a Telekom érthetően sokalja az árat (ami azt jelenti hogy csak ez az egy csatorna több mint 1 milliárdba kerülne a kábelszolgáltatóknak), a Diginél meg még rosszabb a helyzet, ugyani ott még a Spiler1 sincs a kínálatban, ráadásul nagyon megromlott a viszony a ***** és a TV2 csoport között (nemrég dobta ki a ***** a TV2 csatornákat a romániai kínálatból).

A másik probléma hogy a TV2 csoport egyes szerződéseiről kiderült hogy azok érvénytelenek, ilyen pl, a Serie A (olasz bajnokság) közvetítési jogai.

Üdv
Laci
Fórumozó
1 0 0

Ha annyira drága lenne a spiler2 akkor a tarr tv sem közvetitené.de üsse kavics kifizetném azt a 175ft-ot havonta érte amennyibe kerül a csatorna 1 felhasználora.ha ezt nem ütik nyélbe hamarosan sok ügyféltöl esnek el a szolgáltatok,és az fog nyerni aki elöbb közvetit a spanyol bajnokit.elég elkeseritő a helyzet!!!

Profi tanácsadó
434 66 58

@Andreiica85  írta:

Ha annyira drága lenne a spiler2 akkor a tarr tv sem közvetitené.de üsse kavics kifizetném azt a 175ft-ot havonta érte amennyibe kerül a csatorna 1 felhasználora.ha ezt nem ütik nyélbe hamarosan sok ügyféltöl esnek el a szolgáltatok,és az fog nyerni aki elöbb közvetit a spanyol bajnokit.elég elkeseritő a helyzet!!!

Szia!

Hidd el, sokkal több előfizető váltana ha a UPC emelné emiatt a havidijjakat. Viszont mivel per pill csak a Tarr-nál látható, és a Tarr azért nem sok helyen van jelen, így nincs hova elvándorolni. Amúgy meg igen, valóban ilyen drága a Spiler2.

Üdv
Laci
Fórumozó
1 0 0

Én azt nem értem, miért nem lehet akkor berakni egy külföldi sportcsatornát ami adja, ESPN pl. vagy a német DS, engem nem érdekel hogy andy vajda közvetít vagy Michael Schumacher, csak legyen La Liga.

ESPN-en még jobbam is közvetítenek, van góóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóÓÓÓÓÓÓÓÓÓl, meg erzelem.

Tököm tele van ezzela z országgal.

Profi tanácsadó
434 66 58

@Janko72  írta:

Én azt nem értem, miért nem lehet akkor berakni egy külföldi sportcsatornát ami adja, ESPN pl. vagy a német DS, engem nem érdekel hogy andy vajda közvetít vagy Michael Schumacher, csak legyen La Liga.

ESPN-en még jobbam is közvetítenek, van góóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóÓÓÓÓÓÓÓÓÓl, meg erzelem.

Tököm tele van ezzela z országgal.

Az okok:

1. Andy Vajnáék túl későn tették elárhetővé, nem volt idő "felkészülni" rá.

2. Nagyon magas árat kérnek, szolgáltatókkal megy a vita, nincs megegyezés még.

Üdv
Laci
Fórumozó
1 0 0

Nem értem azt, hogy miért emelkedne több száz Ft-al az előfizetés a Spíler2 megvételével! Tudomásom szerint 130 Ft/előfizető amit a TV2 kér, hogy lesz ebből több száz Ft emelés?

Profi tanácsadó
434 66 58

@Alba68  írta:

Nem értem azt, hogy miért emelkedne több száz Ft-al az előfizetés a Spíler2 megvételével! Tudomásom szerint 130 Ft/előfizető amit a TV2 kér, hogy lesz ebből több száz Ft emelés?

Szia!

Többféle infó is van. De nem ez a lényeg. Szerinted mi lesz ha UPC emelést jelent be a Spiler2 miatt? Nagyon sok embert nem érdekel a foci, és óriási hőbörgés lesz csak belőle (jogosan, mert miért fizessen olyanért amit nem néz). Külön csomagba nem lehet tenni, mert ennek is vannak költségei, ráadásul ez esetben még drágább lenne. Most kivárás van, hogy melyik szolgáltató mit lép. Ugyanis ha UPC emel, és a másik nem, akkor óriási elvándorlás indul be. Ha nem emel, akkor nagyon nagy pénzt bukik a UPC. És ez igaz a többi szolgáltatóra is. Kérdés ki meri, meri-e egyáltalán bevállalni hogy benyeli ezt a pénzt.

Üdv
Laci
Haladó fórumozó
6 3 0

Teljes mértékben egyetértek azzal, hogy nem feltétlenül magyar csatornán kell néznünk a spanyol bajnokságot. Engem egyébként sem érdekelnek a közvetitéseket vezető riporterek, nem beszélve a sok mondva csinált szakértőről. 

Fórumozó
5 0 0

Szia!

Azért az egy érdekes gondolat, hogy "mert miért fizessen olyanért amit nem néz"... Akkor feltehetném én is a kérdést, hogy miért fizessek olyan csatornákért, amiket nem nézek. Van ilyenből kb. 60-70 db, de a csomagok "okosan" vannak összerakva. Ez benne van a pakliban minden szolgáltatónál. Amúgy így is fizetek olyan szolgáltatásért, ami nem is működik, de ezt elfelejtették elmondani szerződéskötéskor. De ez egy másik téma, és nem tartozik ide.

Üdv. Péter