UPC
mégse
A következő eredményeinek megjelenítése: 
Helyette a következő keresése: 
Így értette? 

Televízió - Technikai segítség

Haladó fórumozó
4 1 0

Re: Tudja valaki,hol találom a Spíler 2-t?

HIVATALOS: A ***** Kft. Facebook-oldalán megerősítette, hogy a Spíler TV mindkét csatornáját felvette kínálatába. Kábeles területeken még folyamatban van van a csatornák beüzemelése, így egyes városokban a mai nap folyamán csak később lesznek elérhetőek a digitális kiosztásban, emiatt a cég előfizetői türelmét kéri.

Highlighted
Haladó fórumozó
4 1 0

Kicsillagozták ,mert tiltott  HTML kód a Román D-vel kezdődő Kft.

Haladó fórumozó
9 12 0

Amikor tavaly nyáron megjelent a Spíler 2, még a kicsillagozott szolgáltató ügyfele voltam.

Ismeritek a Torkos Borz esetét....????

Köszönöm Kedves - akarom mondani Tetves - UPC !!!!

Remélem jól megszívjátok, ha hozzám hasonlóan sok ügyfeletek itt hagy Benneteket!!!!!

Haladó fórumozó
9 12 0

"A **** Csoport továbbra is elkötelezett az ügyfelek magas szintű kiszolgálása iránt, ezért folyamatosan keresi annak lehetőségét, hogy miként tudja bővíteni televíziós csatornakínálatát."

Nem kéne példát venni róluk?!!!!!

Mielőtt sok előfizetőtök elhagy titeket?!!!!

Titeket egyáltalán nem érdekelnek azok, akikből éltek...!!!!

Már tavaly októberben is az utolsó helyen kullogtatok a nagyok versenyében....

Kíváncsi lennék hogy a 30,2% - a 25,8% (piaci részesedés) arány mostanra mennyit változott...

(a 30,2% nem a UPC arányszáma...)

Haladó fórumozó
6 3 0

A UPC-n kívül mindegyik szolgáltatónál megtalálható a Spíler2 csatorna. Felháborítónak tartom, hogy nem történik semmi. Milyen szolgáltató az aki nem tud a versenytársakkal lépést tartani, és az ügyfeleit semmibe veszi. Kb. háromnegyed éve indult el a csatorna és azóta semmi sem történt azon kívül, hogy a konkurens szolgáltatók meg tudtak velük állapodni, amiből kiderül az, hogy volna lehetőség és megoldás csak az én szolgáltatóm a UPC nem tesz semmit. Jó lenne már ha történne valami és vekerülne valamelyik csomagba és számítana az előfizető is egy kicsit nekik. 

Haladó fórumozó
4 1 0

Szerensés helyzetben vagyok,mert a lépcsőházunkban mindkét szolgáltató kiépítette hálózatát.Sajnos tavaly nyáron elkövettem azt a hibát ,hogy a kicsillagozott D-vel kezdődő szolgáltatót lecseréltem a drágább U.-val kezdődő szolgáltatóra a Spíler 1 miatt.Kaptam stabil 400 Mb/s sebesség internet helyett egy alig 150-et elérő internetet,egy ócska vacak beltérinek nevezett hányadékot.Ügyfeleire magasan sz....ó szolgáltatót.Mit mondjak ,várom a nyarat amikor visszaválthatok,még akkor is ha addig Spíler akárhány csatornája is  lesz!