UPC
mégse
A következő eredményeinek megjelenítése: 
Helyette a következő keresése: 
Így értette? 

Televízió - Technikai segítség

Profi fórumozó
10 2 1

Re: Tudja valaki,hol találom a Spíler 2-t?

HIVATALOS: A ***** Kft. Facebook-oldalán megerősítette, hogy a Spíler TV mindkét csatornáját felvette kínálatába. Kábeles területeken még folyamatban van van a csatornák beüzemelése, így egyes városokban a mai nap folyamán csak később lesznek elérhetőek a digitális kiosztásban, emiatt a cég előfizetői türelmét kéri.

Profi fórumozó
10 2 1

Kicsillagozták ,mert tiltott  HTML kód a Román D-vel kezdődő Kft.

Highlighted
Profi fórumozó
13 12 0

Amikor tavaly nyáron megjelent a Spíler 2, még a kicsillagozott szolgáltató ügyfele voltam.

Ismeritek a Torkos Borz esetét....????

Köszönöm Kedves - akarom mondani Tetves - UPC !!!!

Remélem jól megszívjátok, ha hozzám hasonlóan sok ügyfeletek itt hagy Benneteket!!!!!

Profi fórumozó
13 12 0

"A **** Csoport továbbra is elkötelezett az ügyfelek magas szintű kiszolgálása iránt, ezért folyamatosan keresi annak lehetőségét, hogy miként tudja bővíteni televíziós csatornakínálatát."

Nem kéne példát venni róluk?!!!!!

Mielőtt sok előfizetőtök elhagy titeket?!!!!

Titeket egyáltalán nem érdekelnek azok, akikből éltek...!!!!

Már tavaly októberben is az utolsó helyen kullogtatok a nagyok versenyében....

Kíváncsi lennék hogy a 30,2% - a 25,8% (piaci részesedés) arány mostanra mennyit változott...

(a 30,2% nem a UPC arányszáma...)

Haladó fórumozó
10 3 0

A UPC-n kívül mindegyik szolgáltatónál megtalálható a Spíler2 csatorna. Felháborítónak tartom, hogy nem történik semmi. Milyen szolgáltató az aki nem tud a versenytársakkal lépést tartani, és az ügyfeleit semmibe veszi. Kb. háromnegyed éve indult el a csatorna és azóta semmi sem történt azon kívül, hogy a konkurens szolgáltatók meg tudtak velük állapodni, amiből kiderül az, hogy volna lehetőség és megoldás csak az én szolgáltatóm a UPC nem tesz semmit. Jó lenne már ha történne valami és vekerülne valamelyik csomagba és számítana az előfizető is egy kicsit nekik. 

Profi fórumozó
10 2 1

Szerensés helyzetben vagyok,mert a lépcsőházunkban mindkét szolgáltató kiépítette hálózatát.Sajnos tavaly nyáron elkövettem azt a hibát ,hogy a kicsillagozott D-vel kezdődő szolgáltatót lecseréltem a drágább U.-val kezdődő szolgáltatóra a Spíler 1 miatt.Kaptam stabil 400 Mb/s sebesség internet helyett egy alig 150-et elérő internetet,egy ócska vacak beltérinek nevezett hányadékot.Ügyfeleire magasan sz....ó szolgáltatót.Mit mondjak ,várom a nyarat amikor visszaválthatok,még akkor is ha addig Spíler akárhány csatornája is  lesz!

Kezdő tanácsadó
58 3 8

sziasztok.mai népszava hir.ebben a foci idénybe már nem lesz spiller2. A upc az uj tulaj vodafone beleegyezésére várnak.nyárig tart az átadás átvétel csak ha csoda nem történik.sajnos ez van.

Profi fórumozó
10 2 1

Mindegy,júliusban pattanok tőlük!

Kezdő tanácsadó
58 3 8

sziasztok elinditottam egy lavinát.irtam a upc facebook oldalára a népszava cikk jelent meg rolúk.már válaszoltak is. sőt a népszavának nyilatkozott a upc. lesz jó hir bejelentés a spiller2 ről.edd8g titkoloztak.felhivtam a figyelmüket a cikkre.már nyilatkoztak bis az ujságnak. bárki olvashatja.sőt a facebokkra irt választ is. upc facebook oldalán. szóval van remény ezek után biztos.

Moderátor
11 2 1

Szia!

A válaszunk a cikkel kapcsolatban ez volt :

"Az eredeti cikkben idézett információk nem a UPC Magyarországtól származtak és a cikk egyes megállapításai tárgyi tévedéseket tartalmaztak, amelyek alkalmasak voltak az olvasók félrevezetésére.

A UPC Magyarország ezért kezdeményezte a cikk pontosítást és korrekcióját."

Ami annyit jelent, hogy mi nem jelentettük, ki, hogy nem lesz, hanem továbbra is folynak a tárgyalások a csatorna üzemeltetőivel.

Üdv, Sanyi

Kezdő tanácsadó
58 3 8

na végre egy upc-is megszolalt.azért jo sokáig tárgyalnak.sok ismerösöm már átment a digihez.most jol jár a *****.

Profi fórumozó
13 12 0

Kedves Sándor Moderátor!

A főnökeid nem veszik észre, hogy addig tárgyalgatnak, amíg lassan minden sportszerető előfizetőtök elhagy benneteket?

Csak össze kéne számolni, hogy az  ezen a fórumon megszólalt 31348 fórumozó - leszámítva azt a kb 3-4(!!!!) UPC-s válaszadót - közül csak a fele lemondja a szolgáltatást,akkor mi van?

Nektek 10 ezres nagyságrendű csökkenés nem lenne nagy érvágás???

Egyébként sem normális az - sajnos én sem - aki Titeket választ!!!

De ezen a magam részéről változtatok, még az is lehet, hogy a hűségidő lejárta előtt...

Haladó fórumozó
13 1 0

Azért eleg baj, h az upc nem tájékoztatja korrektul az ugyfeleit, holott ez kotelesseguk lenne, mivel belőluk el, ezt a cikk is emliti. Mivel az upc egy szolgaltato, amely penzert ad szolgaltatast az ugyfeleknek, ezert az ugyfelek kérését is figyelembe kene vennie bizonyos fokig, de az utobbi idoben egyaltalan nem latszik es ez nem csak a Spíler2 ugyben nyilvanul meg. A lenyeg, h nincs Spiler 2 a kínálatban, szoval tovabbra is lehet talalgatni!

Haladó fórumozó
10 3 0

Kedves Sándor! Úgy gondolom, már nem tárgyalni kellene, hanem megállapodni és már régen valamelyik csomagnak tartalmaznia kellene a spiler2 csatornát. A Telekom és a D..i is meg tudodott állapodni velük akkor nem tudom, hogy az UPC miért nem teszi ugyan ezt. Hónapok óta csak a ködösités folyik, semmi érdemleges nem történik. Olyan mintha az előfizető lenne a szolgáltatóért, pedig ez forditva van. Miért kell megvárni, hogy az ügyfelek elmenjenek más szolgáltatóhoz. Miért nem lehet figyelembe venni az ügyfelek igényeit. Az ügyfélszolgálaton is azt mondják, hogy folyamatosan kérik a csatorna bekerülését. Miért nem lehet végre lépni és megállapodni róla. Miért nem lehet tájékoztatni az ügyfeleket. Jó lenne már, ha történne valami, mert ez a sok mellébeszéd már unalmas. Ideje lenne lépni! 

Kezdő tanácsadó
58 3 8

most csak azért irok mert nem tudom olvastátok e a ***** árat emelt.átment egy csomo ügyfél és rőgtőn árat emelt.az ottani forumozok szerint a spiller miatt.már csak az lenne a poén ha a upc bejelentené a spiller2 bekerült a csatorna listába.