UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Telewizja

Highlighted
Menedżer Społeczności
142 86 34

Nowe kanały w ofercie

Jak wiecie stale się rozwijamy i stale dodajemy nowe kanały. Rozwój to jeden z naszych priorytetów.

Wiemy, że część kanałów nie jest jeszcze w naszej ofercie i z niecierpliwością czekacie na ich wdrożenie. Działa to jednak tak: kiedy mamy już potwierdzone uruchomienie kanału - informujemy o tym.

Takie informacje można znaleźć na naszym wallu na Facebooku lub w e-mailach z nowościami, które przesyłamy do zainteresowanych. Tak ważne informacje jak dodanie nowego kanału do naszej oferty zasługują na osobny wpis na Facebooku, a nie odpowiedź w komentarzu

--
Jeśli moja odpowiedź jest pomocna kliknij Zaakceptuj jako rozwiązanie, dzięki temu inni szybciej do niej dotrą
Tagi (2)
66 ODPOWIEDZI
mb
Innowator
18 12 1

Re: Nowe kanały w ofercie

Ale np o ostatnio dodanym Golf Channel HD na facebooku jest cisza, a kanał jest w ofercie od 14 września. Również na stronie newsroom.upc.pl nie pojawiła się żadna informacja.

Co do nowych kanałów to niestety, w ostatnich latach bardzo powoli są one wdrażane do oferty i na niektóre klienci czekają w nieskonczoność. Co zauważalne to również fakt że niektórzy operatorzy potrafią dorzucić do oferty np kilka nowych kanałów jednocześnie, a w UPC pojawia się jeden raz na dułuższy okres czasu co sprawia że proces wzmacniania oferty kanałowej bardzo się wydłuża i oferta wciąż ma widoczne braki.

Jest kilka pozycji, które mocno by wzmocniły ofertę UPC, gdyby się pojawiły i ogólnie poprawiły wizerunek oferty. Takie kanały to np AMC HD, Bollywood HD, H2 HD, Polsat Doku HD, DocuBox HD, Canal+NOW, Polsat Sport Fight HD, FightBox HD, 2x2 HD, Nickelodeon HD, Cbeebies, TBN Polska, VH1 Classic, Eska Rock TV, E-Sport HD, Redlight HD.

Zawodowiec
201 73 10

Ja do listy jeszcze Scifi dorzucę  

mb
Innowator
18 12 1

Tak, Sci-Fi Universal też byłby fajnym uzupełnieniem, podobnie jak powrót 13 Ulicy i Universal Channel, jednak celowo pominąłem te kanały poniważ rozumiem że UPC ma problem z dogadaniem się z ich nadawcą. I te kanały znikły z oferty nie tylko na rynku polskim. Tymbardziej jednak po ich zniknięciu można było oczekiwać wdrożenia innych kanałów filmowych (np AMC, Bolywood), które złatałyby lukę powstałą w wyniku usuniecia w/w lecz niestety nie pojawiły się takowe do dzisiaj.

Zawodowiec
201 73 10

W sumie jestem pewien, że ich dział nad tym pracuje. Jednak nasze sugestie może coś pomogą 😀 naprowadzą ich czego oczekują klienci...a co do dogadywania się, jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o kasę. Dziś nie mają porozumienia, a co przyniesienie jutro? 😉
Tagi (2)
Debiutant
1 0 0

Bollywood HD poproszę

Innowator
12 11 0

Ja głosuję na:

1) AMC

2) Polsat Doku

3) powrót kanałów Universal

A przy okazji TNB Polska nie zaszkodzi obok TV Trwam

I ogólnie szybciej zmieniajce SD na odpowiedniki HD

mb
Innowator
18 12 1

Oto mój "ranking" kanałów ktore jak najszybciej powinny zasilić ofertę wraz z argumentami przemawiającymi dlaczego akurat one :

1. AMC (HD)- dobry kanał jak na kanał filmowy niebędący "premium". Oferują ciekawe seriale i filmy, często dobre a jednocześnie zapomniane tytuły w wielu przypadkach niedsotępne nigdzie indziej (ani na DVD, ani nigdy nieemitowane na innych kanałach). Po za tym jak już wyżej wspominałem brakuje załatania luki po usunięciu 13Ulicy i Universal Channel, a niedawno groziło nawet wyrzucenie kanałów CBS co jeśli doszłoby do skutku uszczupiłoby ofertę filmowo serialową na tyle że byłaby chyba najsłabszana rynku.

2. 2x2 (HD) - całkiem nowa, rewolucyjna oferta dla młodszej (ale także nieco starszej) widowni. Po za jakością HD, kanał oferuje możliwość wyboru ścieżki dźwiękowej i napisów. Po za klasycznymi kreskówkami zobaczymy tu mające wielu zwolenników (także wśród dorosłych) azjatyckie anime oraz teledyski. Stacje wyróżnia nowatorskie podejście przy jednoczesnym zachowaniu klasycznego, dobrze znanego przez pokolenie lat 90 klimatu kanałów dla młodzieży i nietuzinkowość na tle pozostałych kanałów dziecięcych.

3. Polsat Doku (HD), Polsat Sport Fight (HD) - co tu dużo pisać. Jako wieloletni użytkownik UPC mam w pamięci że kanały z portfolio Polsatu w ofercie UPC pojawiały się raczej bez większych przeszkód. Wypadałoby żeby również i te w końcu zasiliły ofertę najwiekszego operatora w Polsce. Polsat DOKU ma w ofercie ciekawe filmy dokumentalne i nie są to kolejne "odgrzewane kotlety", tylko nowe produkcje wnosząsce wartościowe treści. Polsat Sport Fight z kolei dla fanów sportów walki kanał obowiązkowy, a przy tylko jednym kanale fighterskim w UPC jak najbardziej powinien znaleźć się w ofercie.

4. Canal+ NOW (HD) - kanał uzupełniający sportową ofertę Canal+. Jako że Canal+ jest pakietem dodadtkowo płatnym (i to nie mało) to zdecydowanie powinien być dostępny w całości również w kablówkah, a zwłaszcza w tych wiodących jak UPC. Nie jest przyjemne dla klienta, który płaci za pakiet, gdy interesująca go transmisja sportowa leci na kanale, który powinien móc oglądać, a nie może bo mimo że wchodzi w skład pakietu premium który abonuje to nadawca i operator nie dogadali się na jego dodanie.

5. VH1 Classic, Eska Rock TV - ktoś powie że kanałów muzycznych jest tyle to po co kolejne, a no właśnie po to że wszystkie te co są serwują niemal to samo. Wszędzie disco polo, popularne nuty, a brakuje czegoś dla odmiany. Wypadałoby dodać jak najszybciej oba te kanały żeby urozmaicić ofertę kanałów muzycznych. Przydałby się zarówno polski kanał Eska Rock TV w 100% z muzyką rockową jak i kanał VH1 Classic serwujący klasykę, który emituje nie tylko stare dobrze znane kawałki, ale także archiwalne relacje z koncertów.

6. H2 (HD) - uzupełnienie oferty programowej kanału HISTORY. Emitują np serie "Starożytni kosmici", "Wrzechświat" i inne ciekawe programy troszkę odbiegające od tego co serwuje dostępny kanał HISTORY. Kanał H2 przypomina obecną ramówką kanał HISTORY z początków swojego istnienia. Wiele osób wspomina dawne pozycje na kanale HISTORY i na pewno propozycje kanału H2 przypadłyby im do gustu.

7. FightBox (HD), DocuBox (HD) - dodatkowy pakiet FilmBox jest pakietem o dość średniej jakości jak na pakiet premium, a w ofercie UPC jest zwłaszcza dość mocno średni ze względu na brak owych pozycji programowych. Zarówno DocuBox i FightBox oferują wiele wartościowych, niedostępnych nigdzie indziej treści. Za kanałem FightBox podobnie jak za wspomnianym wyżej kanałem Polsat Sport Fight przemawia fakt że w ofercie jest ledwie jeden kanał fighterski i dla fanów tej tematyki oferta UPC nie jest zbyt atrakcyjna. Dodatkowo kanał wyróżniają nietuzinkowe treści jak np relacje z zapaśniczych walk Sumo. Z kolei kanał DocuBox wyróżniają wysokiej jakości programy dokumentalne i przyrodnicze bez reklam. Te 2 kanały bardzo mocno podbiłyby atrakcyjność oferowanego w UPC pakietu premium FilmBox. Tymbardziej nie do końca zrozumiały jest ich brak (zwłaszcza brak kanału FightBox) gdy inni operatorzy oferujący ów pakiet mają te kanały w ofercie.

8. Bollywood (HD) - argumenty podobne jak te które przemawiają za dodaniem AMC. Nie ma kanałów NBCUniversal (13Ulica,Universal Channel,Sci-Fi Universal) w ofercie, dlatego uważam że tematycznie powinny być wszystkie inne, żeby UPC jako największy operator wychodził z twarzą w tej sytuacji i nadrabiał ofertę filmową wszelkimi innymi dostępnymi kanałami filmowymi. W końcu film i serial to chyba nr 1 obok sportu wśród powodów dla których ludzie decydują się na płatną telewizję.

+ uzupełnienie o jakość HD wszelkich obecnych kanałów na których to możliwe, a jeszcze tego nie uczyniono (np TV Republika, TVR, Ginx Esports TV).

To narazie by było na tyle. Jakby w/w kanały zasiliły ofertę UPC, ta naprawdę byłaby celująca na tle wszystkich operatorów. Prosiłbym administratora (@Kamil) o przekazanie podanych przezemnie sugestii tam gdzie trzeba

GDA
Specjalista
204 70 9

Ja bym poszedł dalej i przygotował ankietę dla abonentów jakie kanały by widzieli ale tez jakich kanałów nie chca

Tak tak nie chcą - ja jestem skłonny pozbyć się kilkudziesięciu kanałów tych najslabszej jakości technicznej i merytorycznej a zaoszczędzone środki przeznaczyć na poprawę jakości pozostałych (wersję HD) i nowe których brakuke
--
Pakiet MAX | 120 Mb/s | CI+| Horizon HD H/S
Użytkownik
2 1 0

Moim zdaniem, w pierwszej kolejności UPC powinno podmienić wszystkie kanały SD na HD jeśli są dostępne tak, żeby być na bieżąco w tym temacie. W następnej kolejności powinny zostać dodawane całkiem nowe kanały. Wiadomo, że nie jest możliwe udostępnienie wszystkich kanałów, których nie ma jak dotąd w ofercie, ale warto to robić małymi kroczkami, stopniowo, tak, żeby abonenci widzieli, że coś się dzieje